Akcija: advokatai nemokamai konsultuos ir lazdijiečius

Neišgalintys susimokėti už teisines konsultacijas tai galės padaryti nemokamai. Aštuntus metus iš eilės rengiamos Lietuvos advokatūros ir Lietuvos ,,Carito“ akcijos metu neatlygintinai savo teisines žinias žmonėms dovanos beveik 200 advokatų bei jų padėjėjų. ,,Caritas“ pradeda registraciją į konsultacijas, kurios vyks nuo lapkričio 27 iki gruodžio 8 dienos visoje Lietuvoje.

„Kiekvienais metais matome vis didesnį poreikį nemokamoms teisinėms konsultacijoms - kiekvienais metais pastebime ir didesnį advokatų bei advokatų padėjėjų įsitraukimą, nepaisant to, kad dalis jų antrus metus iš eilės nuolat nemokamai konsultuoja ir Lietuvoje gyvenančius karo pabėgėlius iš Ukrainos. Advokatai bei advokatų padėjėjai atvira širdimi dalina savo žinias žmonėms, kurie tiesiog negali sau leisti pasikonsultuoti teisiniais klausimais su profesionalais“, - sako Advokatų tarybos pirmininkas Mindaugas Kukaitis.

Advokatai ir jų padėjėjai atsakys į klausimus ar nukreips teisinga linkme sprendžiant paveldėjimo, santuokos nutraukimo, tėvystės nustatymo, išlaikymo priteisimo, gyvenamosios vietos nustatymo ar pakeitimo, asmens pripažinimo tam tikrose srityse neveiksniu, globos ir rūpybos nustatymo, nuomos, panaudos, įsiskolinimų, nekilnojamo turto, turto arešto ar skolų išieškojimo klausimus.

Negalintys susimokėti už konsultacijas bus neatlygintinai konsultuojami ir dėl smurto artimojoje aplinkoje, orderio įteikimo ar panaikinimo, neteisėto atleidimo iš darbo ir visais kitais klausimais. Jau prasidėjusi registracija į nemokamas teisines konsultacijas nepasiturintiems tęsis iki pat akcijos pabaigos - gruodžio 8-osios.

Lazdijų rajono gyventojai kviečiami registruotis tel. 8 655 16739 (Giedrė).

Advokatų tarybos inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.