Rudens šventėje Krosna buvusį merą pasitiko plojimais, Mino šoko ant kėdės

Šventė Krosnoje.

Ko gero, reikia ieškoti šiltesnės kepurės, mat Krosnoje jau nuaidėjo tituliniai Šv. Mato atlaidai ir rudens šventė „Po Šv. Mataušo ir žemė ataušo“.
Renginio vedėjas Gintautas Česnulis pristatė garbingus svečius:  Krokialaukio parapijos kleboną Juozą Klimavičių, Šeštokų parapijos kleboną, dabar jau besidarbuojantį ir Krosnoje Eugenijų Naujalį, Krosnos seniūnijos seniūnę Valdą Žukauskienę bei Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narį Artūrą Margelį.
Krosnos seniūnijos seniūnė Valda Žukauskienė, gražiai sudėliojusi mintis lape, paskaitė šventinį sveikinimą, apžvelgdama seniūnijos darbus, nepamiršdama padėkoti, kvietė  nusišienauti pakeles prie savo žemės sklypų. Seniūnė dėkojo visiems besidarbuojantiems seniūnijos labui, džiaugėsi gera, iššūkių nebijančia komanda, sakė, jog kaimiškoje vietovėje bendruomeniškumas itin svarbu.
Kad nepristigtų energijos darbuose artėjant šaltajam sezonui - to linkėjo Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narys Artūras Margelis.
Plačiau – D. Babarskienė „Lazdijų reklamoje“ (2019-09-24).

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Stano sumokėjo už sugadintą kėdę?Taip elgiasi tik mažvaikiai arba chamukai.O merą pasitiko audringais plojimais,perenančiais į ovacijas,žodžiu kaip Brežnevą :))

Stasė, Stasė ilgakasė į akėčias pilvą kasė... O tau labai tos kėdės gaila..? Ar žinai kas yra šūdeliautojas..?

Čia tamsta apie save? Savikritiškas esate :))

Be „Lazdijų reklamos“ nieko nesužinosi. Tai kam ta „Lazdijų žvaigždė”? Kodėl ji tai blankiai šviečia???

Svente krosnoj grazi bet jau lazdijuose rudens svente su savo programa ir cesnuliu neduok dieve .

Dineta tik laksto paskui margeli ir straipsnius pila, turbut uz darba bibliotekoj atsidekoja? Stebuliai krosna kur sekantis susitikimas ?

Nu jo, ta tai laksto, kaip avis įkirpta į už.........

Margelio didziausia klaida kad uzstate seniune zukauskiene ,sigina buvo nepakeiciama .jos krosnai truksta.

I don't know if it's just me or if perhaps everyone else encountering issues with your blog.<br> <br> It appears as if some of the written text on your content are <br> <br> running off the screen. Can somebody else please comment and let me know if this is happening to them too?<br> <br> This may be a problem with my internet browser because I've had this happen previously.<br> <br> Thanks<br> <br> <br> <br> Here is my web page: fun places in missouri; <a href="http://www.freeonlinegames007.com">http://www.freeonlinegames007.com/</a>,

Va ten tad buvusis tegul ir pasilieka. Bus vienai seniūnijai bėda, o ne visam rajonui...

Nelabai ir plojo Margeliui, normaliai, kaip ir visiems. Čia vėl išpūsta spaudos. Net iki pabaigos tarybos narys nebuvo.

žinok plojo net atsistoję.ir seniune mačiau plojo. meres nebuvo tai nebijojo.

O kuo plojo,ausimis? :DD

where to get Actoplus for a steal How to score some sick discounts on diabetes drugs online without a prescription?<br> <br> Discounted Glyburide without prescription prescription drug <br> <br> without prescription<br> <br> <br> <br> my webpage :: <a href="https://ktuja.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=127304">Buy diabetes medication from a trusted source</a>

Atsistoję Krosnos himną giedojo, o ne plojo, buvau pati ir viską mačiau. :)

Šventė "Smetoniškas ruduo" - skonio reikalas. Man labai patiko. Ačiū organizatoriams ir dalyviams.

Lazdiju svente panasi i uzgaveniu karnavala

Ar ne per didelė prabanga šventę "Lazdijų ruduo" organizuoti merei ir vicemerui? Šiaip niekas nepasikeitė kaip ir anksčiau dėl kelių žmonių akių renginys vyko, o kitiems pamatyti matyt nebūtina.

Sujeta be vazelino pabandė merei į užpakalį sulysti,darytamas šventę darbo valandomis,nes taip visada darė Margelui pataikaudamas.Gėda prieš dirbančiuosius,miesto svečius.Tai už ką čia "ačiū"????

My developer is trying to persuade me to move to .net from PHP.<br> <br> I have always disliked the idea because of the costs.<br> <br> But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on various websites for <br> <br> about a year and am worried about switching to another platform.<br> <br> I have heard fantastic things about blogengine.net.<br> <br> Is there a way I can import all my wordpress posts into it?<br> <br> Any kind of help would be greatly appreciated!<br> <br> <br> <br> my web blog: fun 8 year old games; <a href="http://www.airplaynetwork.com">http://www.airplaynetwork.com</a>,

Ağız Maskesi Eczane fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun. Ağız <br> <br> Maskesi Eczane fiyat avantajını yakala!. 'da senin için 794 <br> <br> adet Ağız Maskesi Eczane ürünü bulduk.Ağız Maskesi Eczane kategorisinde en favori Yüz Koruyucu & Maske, Ecza & Malzeme Dolabı, Yaş Günü & <br> <br> Parti, Bayan Plaj Çantası, Köpek Yakalık.<br> <br> <br> <br> my blog post :: <a href="http://execudeal.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=eugeniatersigni.it%2Fbnb%2Fjw9bliv9h4">Mylan'da: USC Eczacılık Dekanı 6 Milyon Hizmet Verdi</a>

Kodėl Stasė rašo apie Stano, jeigu dainavo Mino?

Na suklydau,pasitaiko.O koks skirtumas? Mino,Stano,Zvonkė,Skarbonkė...

Vėl visi lindo be muilo .......

tai buvo tikras meras

cha

Taip tai buvo svente ir ne darbo metu, kaip Lazdijuose, kad valdzia galetu buti savaitgali laisvi. Juokes is Margelio, o patys tai pat daro darbo metu.

Be abejonių vėl Margelį išrinks po 4 metų. Patikėkit neįdomūs komentarai kuriuos dabar atrašinesite esu visai kito rajono gyventojas, bet aš taip manau. Parvykstu, tik pasivečiuoti į Lazdijus, bet adgarsiai ne kokie.

Galėtum ir visai neparvykti :) :) :)

Jeigu baidaisi tai neparvyk .O aš savo kraštą gerbiu ir domiuosi kas darosi.

Write more, thats all I have to say. Literally, it seems <br> <br> as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why throw away <br> <br> your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving us something informative to read?<br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> <br> Have a look at my page; <a href="https://kopk.de">https://kopk.de</a>

Keep on writing, great job!<br> <br> <br> <br> My web page: <a href="https://downloadlagu321.net">download mp3</a>

faktas,kad grįš meras

Lazdiju rudens svente buvo klaiki primine helovina su ligoniais perdaug ju buvo o ir pati malinauskiene nepatiko kaip gyre savo seseri tai nera mandagu , pagyros buvo verta dereskeviciene tai jos nuopelnai matomi sokiai ir sitiek zmoniu. Ponia rasuliene kiek dirba darbu gal vertetu ir su kitais pasidalint.o cesnulio neleiskit svenciu vest jis jas sugadina.

Visus pasisakancius pasitiko plojimais, taip pat ir margely, kaip ir visus. Ir nereikia zurnalistei pundrinti smegenis, reikejo fotke padaryti, kai buves meras priima Sv. komunija, butu idomiau.

nu dabar margeliui labai sunku tai tegu nor savoj parapijoj pirmoj eilėj pasėdzi ar gaila jum?

Ar teisybe kad dumblyje uzdaromi kulturos namai ir biblioteka?

O kam jie reikalingi, jeigu nera renginiu, kazkam islaikyti darbo vietas, teisingas sprendimas ptiimtas

Jus teisus, jums nereikia nei knygos nei kulturos.jus net rasyti nemokat teisingai.

Po tokio renginio lazdijuose sujeta, malinauskiene ir cesnulis turi buti nedelsiant atleisti.geda dalyvauti ir geda sveciui parodyti. Nejaugi mere taip ir paliks sitiek rajone dainuojanciu sitiek kapelu ir niekas nepasirode . Helovinas lapkricio 1 sujeta jei ka.

Pilnai pritariu,lauk iš savo šiltų vietų !

I think this is one of the such a lot significant <br> <br> info for me. And i'm glad reading your article.<br> <br> However want to remark on some general things, The web site style <br> <br> is perfect, the articles is really great : D. Just right process, cheers<br> <br> <br> <br> Also visit my homepage <a href="https://www.perfumeluxx.com">https://www.perfumeluxx.com</a>

"Žurnalistė" vis dar atidirbinėja už darbo vietą bibliotekoje...

na kultūroj tikrai reikia perversmo ir kuo greičiau.

Vyt sujeta, malinauskiene ,rasiuliene ir pensininkus tame tarpe trampa nes dabar is darbo iseina jauni perspektyvus darbuotojai. O likusieji gauna vos po pora simtu atlyginimo ar tai negeda mere? Nors zmones dirba atiduoda sirdi bet sujeta turbut spejo prisiplakt prie jus?

Hastane eczacılığı maaş 2022. Hastane eczacılığı <br> <br> maaşları da özelde ve devlette farklılık göstermektedir.<br> <br> 2022 yılı için devlette hastane eczacısı.<br> <br> <br> <br> My site <a href="http://linokambarys.lt/cl/4njxz4wwjdp">Clomiphene and testosterone</a>

Mere pas mus vieno pensininko zmona renka pinigus rudenelio sventei ar tai normalu? Ji jau isivaizduoja vos ne kulturos darbuotoja . Vyk pensininkus is kulturos ir tuos kurie savivaldybej kultura kuruoja . Jauni perspektyvus darbuotojai atlyginimo gauna vos po 200 euru o ponas sujeta nesiskaito su jais tas buvo prie margelio tas patd ir prie jus. Vykit prisiplakelius direktoriu ir jo pavaduotoja nuo ju verke nevienas darbuotojas. Vykit ir kalinauskienes, trampus .dereskevicienes ir kitus pensininkus ir mero margelio giminaicius cesnulius ir ju dukteris ar marcias.

Ponai kokios kulturoros jus norit kada kulturos darbuotojas gauna 200 euru baiges aukstus mokslus isklauses pono sujeto uzgauliojomu ir dar turintis sypsotis per renginius bei visus pavaisinti? Uz savo varganas algas o kur dar seimos? Sujeta varyk arklius net neatsisukes su darbuotojais niekada nesiskaitei .

na žuvis genda nuo galvos taip ir kultūros vadovai. Iš tikrųjų jeigu pasikeistų jie- daug kas keistūsi, o ne tas pats per tą patį, o jau arogancija tų ponų... elgiasi kaip savam dvare.

Esu ilgametis saviveiklininkas ir gerai pažįstu bei gerbiu Sujetą, Malinauskienę, Dereškevičienę, Trampą. Jie visi pasišventę savo darbui. Dirba daug ir su meile. Nesu lazdijietė, tačiau teko dirbti su šiais žmonėmis. Žaviuosi jais ir vertinu.