Merė A. Miškinienė: „Kalėdines dovanas artimiesiems pirksiu Lazdijuose“

Kiekvieno mūsų prisiminimuose Kalėdos – ne tik švenčių, bendravimo su pačiais mylimiausiais žmonėmis, bet ir dovanų metas. Dovanos – tai puiki proga parodyti savo artimiesiems, draugams ar kolegoms, kad juos prisimename, žinome jų skonį ir svajones.
Šiemet ieškant dovanos galvos ilgai sukti neteks – išsirinkti mielų, nuoširdumu spinduliuojančių dovanėlių galėsite tiesiog Lazdijų miesto centre, Nepriklausomybės aikštėje, kur jau nuo gruodžio 5 d. šurmuliuoja kalėdinė mugė. Specialiai prekybai paruoštuose namukuose beveik visą mėnesį, t. y. iki gruodžio 20-osios, pagal parengtą grafiką prekiaus mūsų tautodailininkai, amatininkai, kaimų bendruomenės, rajono mokyklose veikiančios jaunimo mokomosios bendrovės, atvyks ir Jūsų jau pažįstami prekybininkai iš visos Lietuvos ir Lenkijos su duonos ir pyrago gaminiais, rūkyta žuvimi, sūriais, veltinių ir tekstilės gaminiais. Manau, kad šis didelis prekiautojų būrys ant savo prekystalių tikrai turės tai, kas atitiks visų mūsų skonius ir lūkesčius.
Aš pati šiemet nusprendžiau ir jau ne kartą tai esu sakiusi viešai, jog kalėdines dovanas saviesiems šiemet pirksiu Lazdijuose, šioje mugėje. Tai kviečiu padaryti ir Jus. Kviečiu palaikyti mūsų bendruomenes, jaunimą, vidutinio bei smulkiojo verslo atstovus ir miesto aikštėje šurmuliuojančių mugių metu nepraleisti progos įsigyti praktiškas dovanas savo draugams, artimiesiems ir kolegoms.
Pasitarę su savo komanda, šiemet nutarėme beveik visą mėnesį, t. y. iki gruodžio 20 – osios, Nepriklausomybės aikštę paversti Kalėdų miesteliu, kur bus ne tik prekiaujama, bet ir bendrausime, vaišinsimės arbata bei meduoliais, fotografuosimės ir kartu su savo krašto bendruomene lauksime didžiųjų metų švenčių.  
Jau nuo gruodžio 5 dienos Nepriklausomybės aikštėje prasidėjo kalėdinė prekyba. Iš čia išvyko kalėdinis traukinukas, kuris visą dieną vežiojo pačius mažiausius rajono gyventojus. Jis po mūsų miestą važinėjo iki pat vakaro – 18 valandos.  
Dar kartą primenu mūsų Kalėdų miestelio darbo grafiką:
Gruodžio 13 d. nuo 14 val.: įvairius savo gaminius pardavinės rajono moksleiviai ir tai bus rajono mokyklose veikiančių jaunimo mokomųjų bendrovių kalėdinė mugė.
Gruodžio 20 d. nuo 14 val.: bendruomenių mugė – rajono bendruomenės prekiaus savo pagaminta produkcija.
Gruodžio 11–12 ir gruodžio 18–19 d.: Nepriklausomybės aikštėje prekiaus visos Lietuvos amatininkai – medžio drožėjai, tekstilininkai, sūrininkai, konditeriai ir kiti.
Maloni žinia
Savanoriai – rajono mokyklų moksleiviai, kitas rajono jaunimas, įstaigų darbuotojai, taip pat rajono savivaldybės vadovai visus mugės svečius kvies nemokamai vaišintis rajono gamintojų meduoliais ir arbata:
gruodžio 9–13 d. – nuo 12 iki 12.45 val. bei nuo 16 iki 17.30 val.,  
gruodžio 16–20 d. – nuo 12 iki 12.45 val. bei nuo 16 iki 17.30 val.  

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė
„Lazdijų žvaigždė“

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Nepotizmss

pasitarė su savo "A" komanda :D

nepamirsk desrukes nusipirk kad turetai ka veikt per sventes

O manęs n.......a, kur ir ką tu pirksi, bet tik baik daryti fotosau , o pradėk dirbti.

Nuspirk kursus kaip su zmonėm bendraut, ypac su darbuotojais

Margeliniai komentatoriai - visam savo Simno internatinės lygio intelekto gražume...

Tai kad ir koncervatoriai pasibaiseje sedi , laukia seimo rinkimu.

Ko tokia aptinus?

Tai botulino pasekmes.

Ne botulino, o benulino kolchozinio raugo, kuris taip ,,kvepia" laistomas prie savivaldybės eglių.