Lazdijų mieste įžiebta kalėdinė eglė

Penktadienį Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje įžiebta kalėdinė eglė. Artėjant savaitgaliui žaliaskarė sužibo šventinio renginio „Pasaka miesto princesei“ metu. Pagrindinę ne tik miesto, bet ir viso rajono eglę tradiciškai įžiebė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis sveikino visus susirinkusius bei linkėjo, kad belaukiant šv. Kalėdų lydėtų pakili šventinė nuotaika, sėkmė ir puiki sveikata.
Šventės metu pasaką žaliajai miesto princesei, mažiems ir dideliems lazdijiečiams bei miesto svečiams sekė linksmoji Kakė Makė ir jos bičiuliai nykštukai, dainomis linksmino atlikėjas Vudis. Taip pat miesto aikštėje veikė Kalėdų senelio paštas bei šurmuliavo šventinių dovanėlių, smulkmenėlių bei skanumynų turgelis, kuris jau nuo vidurdienio viliojo praeivius ir šventės dalyvius.
Sužibus miesto eglei bei dangų nutvieskus fejerverkams, šventės dalyvių dar neskubėjo namo. Mažieji noriai fotografavosi su Kalėdų seneliu bei jo pagalbininkais, buriavosi prie dailiai nuaugusios žaliaskarės, kurią šiemet miestui dovanojo lazdijietė Dalia Kirvelevičienė, gyvenanti Sodų gatvėje.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Nuostabi šventė! Galima drąsiai per televiziją rodyti. Labai patiko viskas: puikus scenarijus, šaunūs atlikėjai. Labiausiai sužavėjo KAKĖ MAKĖ. Ji fantastiška, nepakartojama!