Lazdijų bibliotekininkės – geriausia Vilniaus regiono komanda

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje vykusiuose tradiciniuose Vilniaus regiono bibliotekų „Riešuto“ apdovanojimuose garsiai skambėjo ir Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vardas.

Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų grupė: Vaiva Malinauskienė, Asta Mickevičienė, Roma Bartuškienė, Daiva Povilanskienė, Vida Levy, Ilona Salatkienė, Aldona Maceikienė, Rimutė Glavinskienė, Vilija Labenskienė įvertinta kaip geriausia Vilniaus regiono bibliotekininkų komanda.

Apdovanojimas aktyvioms ir kūrybiškoms Lazdijų krašto bibliotekininkėms skirtas už bibliotekos vardo garsinimą, aktyvų atstovavimą ir bibliotekininko teigiamo įvaizdžio kūrimą. Bei už tai, kad rūpinasi Lazdijuose gimusios ir gyvenusios rašytojos, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, talentingos kraštietės, literatūrologų aukštai įvertintos kūrėjos Bitės Vilimaitės atminimo išsaugojimu ir kūrybos garsinimu.

Šių darbuotojų rūpesčiu dienos šviesą išvydo plačiai skaitomos, garsinamos ir vertinamos knygos – Bitės Vilimaitės „Rudens veidas. Juodos dienos. Pelkių drugiai“ ir Lazdijų krašto rašytojų antologija „Žaliuose ežerynuose“. Jos atvėrė platų vaizdą į Lazdijus kaip į literatūros lopšį ir leido vienai iš mažesniųjų Lietuvos bibliotekų išgarsinti Lazdijų kraštą bei bibliotekos vardą.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Pati geriausia ir kūribiškiausia bibliotekininkė yra teizų bibliotekininkė. Visos kitos nulis prieš ją. Neskaitant net tų kurios net rašyti be klaidų nemoka.