Daugiau kaip 30 savanorių švarino Baltosios Ančios upę

Gegužės 11 d. Lazdijų TIC kartu su savo bičiuliais Veisiejų regioninio parko direkcija ir Kapčiamiesčio seniūnija organizavo jau vienuoliktąją akciją „Švarinam Ančią“.
Nepabūgę vėsaus oro, susirinko daugiau kaip 30 savanorių, kurie plaukdami baidarėmis šalino praplaukti trukdančius medžius ir rinko šiukšles Baltosios Ančios upės atkarpose nuo Jezdo kaimo iki Kapčiamiesčio miestelio ir nuo Kapčiamiesčio iki “Baltosios Ančios sodybos” Menciškės kaime. Išvalyta beveik 17 km Baltosios Ančios upės atkarpa.
Dėkojame mūsų bičiuliams Veisiejų regioninio parko direkcijai ir Kapčiamiesčio seniūnijai už pagalbą organizuojant akciją, kaimo turizmo sodybai „Baltosios Ančios sodyba“ už galimybę savanoriams susišilti karštoje pirtelėje ir, žinoma, mūsų rajono baidarių nuomininkams - kaimo turizmo sodybai „Nieda“, „Pinčiuko baidarės“, „Saulėtekio baidarės“ ir Vitui Kaušauskui už galimybę nemokamai pasinaudoti baidarėmis. Tikimės, kad po truputį jau įsibėgėjančiame vasaros turizmo sezone Baltosios Ančios maršrutai bus vėl vieni populiariausių Lietuvoje.  Na, o plaukiančius raginame būti atsakingais, nešiukšlinti ir saugoti mūsų nuostabią gamtą.
Lazdijų TIC inf.
 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

saunuoliai