Dailiausios Lietuvos kaimo merginos rinkimuose – dešimtys dalyvių ir tūkstančiai balsuotojų

Andželiką Pociūtę (dešinėje) dalyvavimu konkurse pasveikino “Timac Agro” konsultantė Gabija Cironkaitė.

Jau daugiau kaip 86 000 internautų atidavė savo balsus gražiausios Lietuvos kaimo merginos konkurse „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“. Šiame socialiniame projekte šiuo metu varžosi 35 dalyvės, bet jų gali būti ir daugiau. Vadovaujantis konkurso nuostatais, su šalies kaimu ir agroverslu susijusios merginos (nuo 18 iki 25 metų) nuotraukas gali siųsti iki spalio 15 dienos. Balsavimas bus stabdomas spalio 20-ąją.
Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kuris vainikuos naujos kartos trąšų platintojos „Timac Agro Lietuva“ metus. Į šią iškilmingą šventę susirinks įmonės klientai –ūkininkai, kurie ir išrinks pačią šauniausią Lietuvos kaimo merginą. Bendrovės atstovai šiuo metu važinėja po Lietuvą, aplankydami konkurso dalyves.
Konkurso „MIS Timac Agro – Agroeta.lt“ organizatoriai pastebi, kad į konkursą nuotraukas atsiuntusios merginos dažniausiai per pirmas 3-4 dienas surenka didžiąją dalį savo kraičio ir bendroje įskaitoje pakyla beveik iki išsvajotojo penketuko.
Įdomu ir tai, kad internautų aktyvumą paskatina ir regioninėje žiniasklaidoje pasirodantys straipsniai apie raginimą balsuoti už vieną ar kitą merginą. Balsuoti už merginas galima paspaudus šią nuorodą.
Šiuo metu daugiausiai balsų yra surinkusios Giedrė Tautkutė (Šiauliai), Giedrė Vasiliauskaitė (Marijampolės r.), Eglė Mikalauskytė (Mažeikių r.), Diana Paukštytė (Kupiškio r.) ir Silvija Žalynaitė (Vilnius). Jų sąskaitoje yra nuo 4 000 iki 5 000 balsų.
Socialinis projektas rengiamas išimtinai privataus verslo iniciatyva ir lėšomis. Konkurso laureatei atiteks karūna, 2 000 Eur prizas, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviems vicemis – po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviems – po 500 Eur ir puokštės.
Iš 35 dalyvių po dvi merginas atstovauja Anykščių, Druskininkų, Jurbarko, Mažeikių, Pasvalio, Raseinių, Šakių, Vilniaus savivaldybėms, po vieną Alytaus, Biržų, Jonavos, Kauno, Kazlų Rūdos, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Pakruojo, Panevėžio, Radviliškio, Rietavo, Šalčininkų, Šiaulių, Šilalės, Tauragės, Trakų, Zarasų rajonams.
Norėdamos dalyvauti konkurse, merginos pirmiausiai turi užpildyti anketą, pirmiausiai susipažinus su šio projekto sąlygomis.
Pranešimas spaudai

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.