Apdovanoti devintojo konkurso „Užaukite didesni už mus“ nugalėtojai

Jau devintąjį  kartą tradiciškai tarptautinės šventės „Pasienio fiesta“ metu vyksta gabiems ir talentingiems Lazdijų rajono ugdymo įstaigų auklėtiniams skatinti skirto konkurso „Užaukite didesni už mus“ nugalėtojų apdovanojimai. Šio konkurso iniciatorius Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.  Birželio 3-ąją po Šv. Mišių Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje komisijos  išrinktus tris gabiausius ir talentingiausius rajono moksleivius sveikino  ir apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.
Apdovanojimas už aukštus sportinius pasiekimus respublikinėse ir tarptautinėse varžybose įteiktas Lazdijų sporto centro auklėtiniui Ignui Karaliūnui.  Jis nuo 2010 m. rugsėjo 1 d. lanko jėgos trikovės treniruotes viešojoje įstaigoje Lazdijų sporto centre, Veisiejų skyriuje. Igną treniruoja treneris Artūras Mačionis. Kaip sportininkas Ignas yra stiprus, ištvermingas, pasižymi geru strateginiu mąstymu, sugeba operatyviai  priimti sprendimus, niekada nepraleidžia treniruočių, atlieka visas trenerio jam pavestas užduotis. Ignas yra kruopštus ir pareigingas, imlus įvairioms naujovėms  ir pasiūlymams. Visos šios teigiamos savybės daro didelę įtaką tokiems puikiems  jo sportiniams pasiekimams ne tik respublikinėse, bet ir tarptautinėse varžybose.
Už puikų mokymąsi ir pasiekimus, aktyvią visuomeninę ir savanorišką veiklą rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose apdovanota Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2 gc klasės mokinė  Miglė Čižikaitė. Miglė yra gimnazijos mokinių tarybos narė, puikiai mokosi, yra šauni renginių organizatorė ir iniciatorė, savanorė visuomeniniuose renginiuose. Domisi savo krašto istorija, rengia ir pristato projektus.
Už aktyvią visuomeninę veiklą rajone, puikų mokymąsi ir pasiekimus respublikiniuose projektuose ir konkursuose bei ateities lyderių mainų programoje FLEX  apdovanota Eivilė Čakaitė. Ji yra gimnazijos mokinių tarybos narė, mokyklinių ir respublikinių renginių organizatorė, aktyvi visuomenininkė, atstovauja gimnazijai ir įvairių organizacijų forumuose, seminaruose. Eivilė ne tik aktyvi visuomenininkė, bet ir puiki mokinė. Žavisi istorija ir turi puikių pasiekimų lietuvių, anglų kalbų, matematikos konkursuose.
Konkurso nugalėtjams bei visiems susirinkusiems muzikinius sveikinimus skyrė Lazdijų meno mokyklos auklėtiniai.
Lazdiju r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Mokytojų dukroms viskas sekasi. Ne tokia ji ir gera. Nors gabi. Gal dėl to kad tėvelis geroje vietoje sėdi. O mamyte mokytoja viskas taip ir sekasi. Ir tokia drąsi visuomenininkė. E. C tikra savanaudė ir vaidina kas ji tokia. Dal bus ir gerai kai jos nebus. Nors ji nuužgoš.

Jeigu tamsta yra nesavarankiska ir niekur netinkanti asmenybe, arba atzaloms nenusiseke - dar nevelu pamirsti pavyda ir savomis rankomis, apart lojimo, kazka gyvenime daryti. Pirmyn!

seo for pharmacy affiliate sites<br> <br> social media management jobs for moms<br> <br> making money with a health podcast<br> <br> earn from home with natural supplements affiliate marketing<br> <br> <br> <br> Here is my page - <a href="https://bocattodangel.com/community/profile/brainramirez589/">work from home jobs no experience</a>

passive income ideas for stay-at-home moms who are nurses<br> <br> top ways to earn passive income as a retired therapist online platforms for doctors to <br> <br> earn extra money<br> <br> online consultations for doctors<br> <br> <br> <br> Also visit my website; part-time work for stay-at-home pharmacists - http://theglobalfederation.org/profile.php?section=personality&id=1014994

Thanks to my father who stated to me on the topic of this website, this webpage is <br> <br> genuinely remarkable.<br> <br> <br> <br> My web blog - <a href="https://www.mesungcnc.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=77267">donde comprar nortriptyline 25 mg en Chile</a>