420 linkėjimų Lazdijams iš oro baliono

Tradicinės tarptautinės šventės PASIENIO FIESTA 2017 finalinės dienos pavakarę lazdijiečiai ir miesto svečiai stebėjo įspūdingą reginį: iš Lazdijų miesto parko, kur vyko pagrindiniai šventiniai renginiai, į orą pakilo Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtas oro balionas. Pasigėrėti Lazdijų miestu iš aukštybių šiuo balionu kilo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
Kartu su savimi jis gabenosi ir 420 linkėjimų, kuriuos lazdijiečiai bei miesto svečiai užrašė Lazdijų miestui, šiemet švenčiančiam garbingą 420 metų jubiliejų. Savo linkėjime meras užrašė: „Linkiu Lazdijams klestėjimo ir visokeriopos gerovės šio krašto žmonėms“.
Pakilus virš miesto parko, linkėjimai buvo išbarstyti čia gausiai susirinkusiems šventės dalyviams. Suradus specialiu ženklu pažymėtus sveikinimus buvo galima laimėti Lazdijų kultūros centro įsteigtas dovanas arba skrydį oro balionu.
Vėliau pasigrožėti Lazdijų miesto panorama, saulėlydžiu bei spalvų gausybe sužibusiu miesto parku galėjo visi norintys šventinio renginio dalyviai.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

tarp antakiu da kaip pakilo nesudejo niekas kiausiniu?

:))))))))))))