Šeštokų seniūnijos talentai kviečiami atsiliepti

Keturmetis V. Miliauskas – drąsus vyrukas, padainavęs apie mamytę.

Nors Šeštokų seniūnijos talentingi vaikai, jaunuoliai bei vyresnieji, norintys dalyvauti renginyje „Šeštokų seniūnijos talentai“, buvo kviečiami registruotis ne vieną savaitę, tačiau Šeštokų kultūros namų renginių organizatorės Marytės Trampienės telefonas nuo pat aštuonių ryto nenutilo tik penktadienį – paskutinę registracijos dieną. „Ir nors susirinko ne itin daug mūsų krašto talentų, tačiau jais labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi“– sakė renginių organizatorė.  O atėjusieji į konkursą nustebino. „Net nesitikėjau“, – sakė ji. Mintį suorganizuoti tokį renginį „pakišo“ Šeštokų jaunimas sakydamas, kad būtų tikrai įdomu ir dalyvauti, ir pasižiūrėti. „Galvoju, tikrai visai smagu būtų“, – pritarė jiems Šeštokų kultūros namuose besidarbuojanti Marytė Trampienė. Ir štai prasidėjo Šeštokų seniūnijos talentų atranka.
Šiame renginyje dalyvavo tik Šeštokų seniūnijos gyventojai, bet ir svečius, ko gero, jie mielai priimtų į savo būrį. Tad čia, Šeštokų kultūros namuose, laukiami visi. O tądien labiausiai nustebino mažasis Vaidas Miliauskas. Jis padainavo dainelę apie mamytę. Drąsus vyrukas, o ir žodžio kišenėje neieškantis. Plojimų netrūko, ir jam tai labai patiko. „Gabus vaikutis“, – sakė į renginį atskubėjusi Šeštokų mokyklos mokytoja Irena Bernatonienė. Keturmetis Vaidas jau ruošiasi dalyvauti ir pirmajame Šeštokų seniūnijos talentų ture.
Renginyje šoko ir mamos, ir merginos, tai itin nudžiugino. Nepralenkiama buvo Austėja Plonytė, porinusi dzūkišką pasakojimą. Antrasis Austėjos pasakojimas buvo itin nuotaikingas, tad smagaus juoko buvo lig valiai. Ji –  Šeštokų mokyklos pradinukė, paskatinta savo mokytojos bei šeimos narių nusprendė sudalyvauti konkurse. Austėjos palaikyti atėjo mažasis broliukas ir teta.
Alanas Mitrikevičius atsinešė savo piešinių. Berniukas papasakojo apie savo pasiekimus, kūrybą. Reikia pastebėti, kad šeštokietis net du kartus buvo nuvykęs į Seimą atsiimti svarių laimėjimų. Jam itin sekasi, nes piešinių konkurse Europos kalbų dienai paminėti Alanas dalyvauja kasmet ir parveža į namus daug džiaugsmo – juk smagu būti įvertintam respublikiniame konkurse. Tad jį galima pavadinti tituluočiausiu Šeštokų seniūnijos talentų dalyviu. Austėjos ir Alano atėjo palaikyti jų mokytoja Irena Bernatonienė. O jos mokinukai, nieko nelaukę, čia pat dar ir dainą užtraukė. „Į pirmą turą ateis daugiau mano vaikų. Mano mokiniai noriai dalyvauja įvairiuose konkursuose, jiems patinka, pasiekimai džiugina, o ir man smagu“, – sakė mokytoja. Buvo nutarta, kad ir sportininkai galėtų dalyvauti konkurse. Ir jie tądien atėjo į renginį. „O gal reikėtų mums pabandyti daryti kažką priešingai nei mes mokame geriausiai“, – tokį siūlymą pateikė renginių organizatorei Alanas Mitrikevičius. Tad žengdami  į pirmą turą šeštokiečiai turi daug įdomių minčių ir idėjų. Reikia pasakyti, kad užsiregistravusių ir pareiškusių norą dalyvauti konkurse, bet taip ir neišdrįsusių užlipti į sceną, buvo ir daugiau. Jie susirinkusiųjų buvo tituluoti bailiausiais konkurso dalyviais.
Tądien neišvydome nei dainininkų, nei muzikantų, kurie pažadėjo dalyvauti jau pirmame ture, – jie buvo išvykę į rajoninius renginius. „Šįkart buvo toks lyg pasibandymas, atranka, o birželio mėnesį vyks pirmasis turas, tad dar laukiami visi norintys ir vaikai, ir jaunimas, ir, žinoma, vyresnieji. Kviečiu ateiti ir sužavėti savo talentais. Ateikite ir draugų atsiveskite“, – kvietė Šeštokų kultūros namų renginių organizatorė Marytė Trampienė. Ji kviečia visus neslėpti savo talento, o atvirkščiai – pademonstruoti.
O mažuosius talentus labiausiai domino, kas bus toliau, kokie prizai laukia nugalėtojo? „Ruoškitės. Nutarsime, ar rinksime patį verčiausią, talentingiausią, o gal nugalės draugystė“, – šypsodamas sakė Šeštokų kultūros namų renginių organizatorė Marytė Trampienė.

Dineta Babarskienė

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Popietė vaikams „Žaidžiu aš, žaidi tu, žaidžiame visi kartu“, skirta vaikų gynimo dienai paminėti Kada: 2017-06-01 15:00 Kur: Naujosios Kirsnos laisvalaikio salė ??????????????????????? nebuvo jokio skelbimo ir niekas negirdejo apie rengini nieko ????????????????????????