Vonios kambario aksesuarai – praktiška ir gražu

Vonios kambarys – tai tokia namų vieta, kurioje gera „pasislėpti“ po ilgos, varginančios darbo dienos ar pasilepinti namų SPA malonumais. Žinoma, ne visada galime pasirinkti norimo dydžio ar išplanavimo vonios kambarį, bet mes turime visišką laisvę iš turimos erdvės susikurti jaukią ir praktišką vietą, panaudodami vonios kambario aksesuarus.
Kas tie vonios kambario aksesuarai?
Vonios kambario aksesuarai yra praktiški daiktai, kuriuos naudojame kasdien. Tokios vonios kambario prekės kaip muilinės, kosmetikos priemonių dėžutės, rankšluosčiai, muilo dozatoriai, tualeto šepečiai, vonios kambario kilimėliai ir t. t. ne tik atlieka savo paskirtį, bet ir kuria savitą vonios stilių. Profesionalai pataria vonios kambario aksesuarus derinti prie esamo interjero. Tais atvejais, kai jūsų vonios kambario interjeras yra neutralus, aksesuarus galima derinti tarpusavyje.
Rankšluosčiai – vonios aksesuarų karaliai
Tikrai nėra pasaulyje nė vieno vonios kambario, kuriame nebūtų rankšluosčio. Įvairaus dydžio grynos medvilnės, medvilnės ir tencelio, mikrofibros, bambukiniai ir kt. sudėties rankšluosčiai yra naudojami kasdien. Vonioje naudojami rankšluosčiai būna trijų tipų, t. y., vonios rankšluosčiai, veido rankšluosčiai ir rankšluosčiai, skirti rankoms ir kojoms šluostyti. Visų šių rankšluosčių pagrindinė funkcija yra ta pati – greitai sugerti perteklinę drėgmę nuo žmogaus kūno.
Kilimėliai vonios kambariui – praktiškas ir gražus aksesuaras
Kilimėliai vonios kambariui yra gaminami iš skirtingų medžiagų. Bene populiariausia medžiaga šiems kilimėliams gaminti yra medvilnė. Kilimėliai vonios kambariui, pagaminti iš medvilnės, pasižymi tuo, kad juos yra lengva išvalyti, jie puikiai sugeria drėgmę ir, žinoma, yra minkštučiai, juos itin „mėgsta“ basos kojos. Kilimėliams vonios kambariui gaminti yra naudojamos ir sintetinės medžiagos kaip, pavyzdžiui, nailonas. Iš sintetinių medžiagų pagaminti kilimėliai itin greitai džiūsta, dėl to juos reikia rečiau valyti, tačiau, palyginus su medvilniniais kilimėliais, jie blogiau sugeria drėgmę. Pačiuose dušuose ir voniose dažniausiai yra naudojami iš plastiko pagaminti kilimėliai. Kai kurie žmonės juos naudoja ir kaip vonios kambario kilimėlius. Plastikinių kilimėlių privalumas yra tas, kad jie yra lengvai valomi, neslysta, tačiau jie nesugeria vandens ir estetiškai nėra tokie gražūs kaip, pavyzdžiui, vonios kambario kilimėliai iš medvilnės ar nailono. Prabanga alsuoja vonios kambario kilimėliai, pagaminti iš kokoso, bambuko ir kitų natūralių pluoštų. Iš natūralių pluoštų pagaminti kilimėliai puikiai sugeria vandenį, tačiau juos sunkiau valyti.
Muilinė ar muilo dozatorius?
Muilinės ir muilo dozatoriai – vonios kambario aksesuarai, kuriuos naudojame kasdien. Muilinių ir muilo dozatorių būna įvairių dizainų ir spalvų. Rinkdamiesi šį vonios aksesuarą, įvertinkite ar jis tiks prie jūsų vonios kambario interjero. Muilinės ar muilo dozatoriaus pasirinkimas priklauso ir nuo to, kokio tipo muilu mėgstate naudotis: gabalinio muilo laikymui netinka muilo dozatoriai, skysto muilo laikymui – muilinės.
Tualeto šepečiai su indais ne tik vonios kambario higienai palaikyti
Tualeto šepečiai su indais yra vonios aksesuarai, sukurti optimaliam naudojimui. Sandarios jų indų konstrukcijos ir įvairaus dizaino šepečiai užtikrina vonios kambario higieną. Tualeto šepečio indų dizainai yra gražūs. Juos nesunku derinti prie kitų vonios kambario aksesuarų, sukuriant bendro kambario stiliaus išbaigtumą ir harmoniją.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.