Salų kaimo bendruomenė pagerbė tėvus ir senelius

Praėjusį šeštadienį Salų kaimo bendruomenė organizavo koncertą, skirtą artėjančiai Tėvo dienai. Šventėje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, savivaldybės tarybos nariai Daiva Ambrazevičienė, Odeta Lenkauskienė, Virginijus Vasiliauskas, Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys.
Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis teigė, kad šeima – didžiausia vertybė ir tėtis yra labai svarbus augant vaikams. Visiems tėčiams ir seneliams rajono vadovas linkėjo sveikatos ir išminties auginant ir auklėjant vaikus ir anūkus. Linkėdamas gražių akimirkų meras A. Margelis padovanojo gardų pyragą vaišių stalui.
Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas N. Žvirblys kvietė rūpintis savo tėvais ir seneliais, nestokoti švelnumo, gero žodžio ar apkabinimo. Visiems susirinkusiems jis linkėjo įsiklausyti į tėvų duodamus patarimus ir semtis iš jų vertingos gyvenimiškos patirties.
Visiems susirinkusiems tėčiams gražiausias eiles nuoširdžiai deklamavo patys mažiausieji ir jau suaugę vaikai. Dainas dovanojo Agnė Milkuvienė bei senjorų duetas. Po jaukios koncertinės programos visi buvo kviečiami neišsiskirstyti, o pabendrauti, paragauti gardžios košės bei kitų vaišių.
Lazdijų r. sav. inf.

 

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

oi kaip madingas mūsų rajone švenčių kilnojimas, galėsim tuoj švęst kaip sovietmečiu ir "velykas rudenį" svarbu tik kada meras galėtų atvažiuoti gi kaip be jo tėvo dieną praleisti. Sveikinam tėvus su artėjančia tėvo diena gražios šventės savų vaikų apsuptyje.

Mielas komentatoriau gal nesikiškit į bendruomenių renginius , jie šaunuoliai suorganizavo . O va kultūros namuose tai išvis tėvo dienai paminėti nevyksta nei vieno renginio , gal čia paklausti reikia už ką jie atlyginimus ima.

tai ir paklauskit mero kodėl jam pavaldžios įstaigos neatlieka savo paskirties.

meras kaltas kad nelyja ir dar už kultūrinius renginius kultūros namuose atsako kultūros centro administracija jei ką .

o kultūros centro administracija jei ką nepavaldi merui, ne savivaldybės įstaiga jei ką ?

taigi meras iš tribūnos pareiškė, kad kultūros centro direktorius jo geriausias draugas tai gal todėl tokia tvarka rajono kultūros srityje.

Man atrodo svarbiausia, kad Salų kaimo tėvai turėjo kur atsisėsti, kad visų suolų neužsėdo savo plačiom subinėm meras ir tarybos nariai...

žmonėms buvo gerai ,o jūs ar nors patys bendruomenei priklausote jos gyvavime dalyvaujate,ar tik savo amžinojo nuskriaustojo ir kankinio nuomonę reiškiate?