Nauja asfalto danga – Bajoriškių gyvenvietėje: pasirašyta rangos sutartis dėl Kalnų gatvės remonto

Dar iki šių metų rudens gražiame ir patraukliame gyventi Bajoriškių kaime, šalia Lazdijų miesto, nusidrieks dar viena asfaltuota gatvė.

Tuo tikslu savivaldybės administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė pasirašė rangos sutartį su UAB „Medinita“ dėl Lazdijų seniūnijos Bajoriškių kaimo Kalnų gatvės kapitalinio remonto darbų atlikimo.

„Kelių kokybės gerinimui savivaldybė skiria didelį dėmesį. Ne veltui klausimai, susiję su kelių priežiūra, remontu ir statyba sulaukia diskusijų savivaldybės taryboje. Būtent taryba savo sprendimu, siekdama atliepti gyventojų lūkesčius, kasmet tvirtina prioritetinį kelių sąrašą. Džiaugiuosi, kad  savivaldybės asfaltuotų kelių kilometrai kasmet vis ilgėja. Šiais metais kapitalinio remonto eilė atėjo ir Kalnų gatvei Bajoriškių kaime, kuri gyventojų pageidavimu taip pat buvo įtraukta į šį sąrašą. Neabejoju, kad darbus pavyks atlikti pagal nustatytus terminus ir gyventojai atnaujintu keliu galės džiaugtis jau metų pabaigoje“ – sako Šarūnė Dumbliauskienė.

Kelio kapitalinio remonto metu bus sutvarkyta gatvės sankasa, įrengti kelio pagrindai, grioviai ir kita paviršinio vandens nuvedimo sistema. Bus paklota asfalto danga, sutvarkyti kelkraščiai, įrengtos saugaus eismo priemonės.

Sutarties vertė – beveik 206 tūkst. eurų.

Darbus rangovas įsipareigojo atlikti per 5 mėnesius, t. y. iki lapkričio mėnesio.

Remontuojamos gatvės ilgis – 688 metrai.

Lazdijų r. sav. inf.

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Диплом о среднем специальном образовании: где и как купить диплом о среднем техническом образовании купить