Moters rankos – grožis, kurį norisi mylėti

Moters rankos, tai ne šiaip rankos, bet gležnumo ir grožio simbolis, kurį kiekviena moteris nori puoselėti ir puošti. Rankų oda yra ypač jautri ir nuolat atvirai veikiama įvairių elementų, todėl ją labai svarbu tinkamai prižiūrėti. Tad reikia turėti „pagalbininką“ – rankų kremą.

Kodėl rankoms reikalingas kremas?

Drėkina ir maitina. Rankų kremas suteikia drėgmės, kuri būtina išlaikyti odos elastingumą. Jis maitina odą, atstato ją po kasdieninio krūvio ir saulės spindulių poveikio.

Apsaugo nuo žalingų elementų. Kremas veikia kaip nepermatomas skydas, apsaugantis odą nuo šaltų vėjų, žiemos šalčio ir kitų kenksmingų išorinių veiksnių.

Minkština odą. Nuolat naudojant kremą, rankos tampa švelnios ir minkštos. Tai svarbu ne tik estetiniam grožiui, bet ir bendrai odos sveikatai.

Mažina senėjimo požymius. Daugelis rankų kremų praturtinti antioksidantais ir vitaminų kompleksais, kurie mažina senėjimo požymius ir išlaiko odą jaunatvišką.

Rūšys ir privalumai

Maitinamieji kremai. Sudėtyje turi augalinio aliejaus arba sviesto, kurie puikiai maitina ir atstato odą. Idealiai tinka sausai odai.

Drėkinamieji kremai. Yra sukurti specialiai siekiant suteikti intensyvų drėkinimą. Puikiai tinka tiems, kurių oda lengvai tampa sausa ar įtrūkusi.

Daugelis kremų skirti visų tipų rankų odai, bet yra ir specializuotų kremų – „anties“ odai. Šie kremai dažnai yra lengvos tekstūros ir greitai absorbuojami.

SPF turintys kremai. Tai svarbu vasarą. Kremas su saulės filtru apsaugo rankas nuo žalingo UV spindulių ir nudegimų.

Kaip rinktis kremą savo rankoms?

Atsižvelkite į odos tipą. Jei turite sausą odą, pasirinkite maitinamąjį kremą, o jei riebią odą – lengvą, greitai įsiskverbiantį kremą.

Sezoniškumas. Žiemą naudokite gausius ir maitinančius kremus, o vasarą – lengvus ir drėkinančius.

Atkreipkite dėmesį į sudėtį. Natūralios sudėtinės dalys, tokios kaip aliejai ar vitaminai, gali papildomai paspartinti odos priežiūrą.

Moters rankos yra jos pasaulio atspindys, o prižiūrėtos ir mylėtos – tikras grožio akcentas. Tad nepamirškite apie savo rankų odą, naudokite kokybišką rankų kremą ir leiskite savo grožiui žydėti. Tinkamas rankų kremas ir Jūsų rankos bus vertos viso pasaulio bučinių!

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.