Meras vėl pildė vaikų svajones

Artėjant gražiausioms metų šventėms visi geros valios žmonės kviečiami padėti įgyvendinti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų kalėdinius troškimus. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, ne vienerius metus aktyviai palaikantis socialinio projekto „Vaikų svajonės“ idėją, šiemet taip pat išsvajotomis dovanomis pradžiugino projekte užsiregistravusius mažuosius Lazdijų rajono gyventojus. „Turime būti bendruomeniški ir jautrūs, kuomet kalbame apie nuoširdžias vaikų svajones, ypač tų, kurie jaučia socialinę atskirtį. Mūsų visų pareiga prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo. Juk geri darbai, kuriems susiburiame draugėn, yra viena prasmingiausių žmogaus veiklų“, - keliaudamas su dovanomis pas mažuosius svajotojus kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis.
Nuoširdžiu vaikišku džiaugsmu tryško mažasis svajotojas Kajus, gyvenantis Krosnos seniūnijoje, kuomet iš mero rankų gavo droną. Kiek nustebęs vaikas atsiėmė dovaną ir ilgai nelaukęs išbėgo išbandyti  į Lauką. Jo sesei Viktorijai taip pat išsipildė svajonė. Meras jai padovanojo nešiojamą kolonėlę. Viktorija rajono vadovui papasakojo, kaip jai sekasi mokykloje, o Kajus tėvams džiugiai demonstravo dovaną.
Mero atvežta dovana nepaprastai nustebino  Šeštokų seniūnijoje gyvenantį Edviną. Berniukas stengiasi mokytis, jam puikiai sekasi matematika. Socialinės darbuotojos paklaustas ar pažįsta šį dėdę Edvinas nedvejodamas atsakė, kad tai Lazdijų rajono savivaldybės meras. Jis berniukui padovanojo planšetę ir palinkėjo sėkmės moksluose bei gražių ateinančių švenčių. Meras aplankė taip pat Šeštokų seniūnijoje gyvenančią Eriką. Jai taip pat padovanojo planšetę, o broliams ir seserims atvežė saldainių.
Monikai, gyvenančiai Būdvietyje, išsvajotoji dovana buvo nešiojama kolonėlė. Monika tikriausiai nesitikėjo, kad jos svajonė bus išpildyta, nes atvykus jos nebuvo namuose, todėl dovaną meras paliko mamai, perduodamas Monikai šilčiausius linkėjimus ir sveikinimus su ateinančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.  O Šlavantų seniūnijoje gyvenanti Erika sulaukė makiažo rinkinio. Ateityje ji svajoja dirbti grožio industrijoje ir tapti makiažo meistre, tad po truputį mokosi grožio paslapčių. Ši mero išpildyta svajonė jai padės tobulėti.
Apie lėlių namą svajojusios Karolinos, gyvenančios Noragėlių  seniūnijoje akys suspindo nepaprastu džiaugsmu, kuomet į namus žengė meras, nešinas taip labai lauktu žaislu. Mergaitei smalsiai apžiūrinėjo dovaną. Ji nekantriai laukė, kada galės išpakuoti realybe tapusią svajonę, tarėsi, kur statys naująjį žaislą ir kaip su juo žais.
Jolita, gyvenanti Seirijų seniūnijoje džiaugėsi, kad meras išpildė jos svajonę ir ji nuo šiol turės žaislinę virtuvėlę. Kartu su pusseserėmis galės kurti įvairius receptus, juos išbandyti ir visus vaišinti.
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Nesuprantu kam ta reklama. Geri darbai daromi tyliai. Dar su vaikų foto.

Savų irgi.

Visai kaip didysis Leninas kadaise.

Ir pripučiama rąstą turi

Didysis margelis mums nusviete kelia padejo gyvent jo komanda kieta uz laisve uz tiesa sviesesni rytoju arturo svajone kaip plienas tvirta

Mere visu vaikučių didžiausias noras kad jų tėveliai gyventų ir irbtų mūsų rajone, lietuvoje o ne vergautu užsienyje. KURK DAUGIAU DARBO VIETU .

Mūsų rajone darbo vietos tik mero giminėms,

kaip jūs nesuprantat ? Taigi tais žaisliukais ir mažina socialinę atskirtį.

šlykštu...pakazuxa pries rinkimus,tik manau,kad veltui vargsta :/

Dzuku zinios papildys savo biudzeta uz mero dovaneles.

Iš straipsnio neaišku, ar meras margelis iš savų pinigų džiugino gyventojus, ar iš mūsų visų geradarį vaidino. Kur būtų galima sužinoti?

o gal galima butu ispildyt suaugusiu svajone::: kad sitas meras nustotu uzsiimti savireklama

o kode Erikai dovana iteike masinu aikstelej?

Labai žema daryti nuotraukas tokioje situacijoje ir dėti viešai. Esu prieš tai, tokiu atveju didinama tu vaiku atskirtis, kai įdedakoa nuotraukos. Kodėl bent vienas komandos narys ponui merui nepataria, kad jau GANA.