Kokie yra geriausi plaukų dažai natūraliems plaukams?

Ar jums įdomu, kaip dažyti natūralius plaukus ir ar turėtumėte pabandyti dažyti savo plaukus? Tikriausiai yra viena iš dviejų priežasčių, dėl kurių tyrinėjate plaukų dažus. Arba norite paslėpti žilstančius plaukus, arba jums nusibodo natūrali spalva.


Plaukų dažymas yra gražus būdas išreikšti save ir akimirksniu pakeisti savo išvaizdą. Ar pastaruoju metu užsukote į grožio prekių lentyną patikrinti produktų? Ar buvote priblokšti?
Jūs ne vieni. Pasirinkimo įvairovė stulbinanti. Kuri rūšis yra netoksiškiausia? O kaip dėl spalvos?
Kai baigsite šį įrašą, geriau suprasite, kokia plaukų spalva geriausiai tinka natūraliems plaukams.


Rekomenduojama:100 % augaliniai plaukų dažai iš VitrinaPro.lt
Saugumas


Gera žinia ta, kad jūsų natūralūs plaukai yra geresnės būklės nei tuo atveju, jei būtumėte juos atpalaidavę. Jų nerišote kelis mėnesius ar metus, todėl jūsų sruogos yra geresnės būklės ištverti plaukų dažus. Iš tikrųjų ekologiški plaukų dažai ne tik nebūtinai yra saugesni už sintetinius plaukų dažus, bet ekologiškų plaukų dažų paprasčiausiai nėra. “Išskyrus henną, bet kokiuose komerciniuose plaukų dažuose – pirktuose namuose ar salonuose – naudojamos cheminės medžiagos, kad jie veiktų
Ar plaukų dažai kenkia natūraliems plaukams?
Kad būtų aiškiau, tiesa, kad natūralių plaukų dažymas gali sukelti žalą (t. y. išsausėjimą ir lūžinėjimą). ... Tačiau, tinkamai prižiūrint ir ruošiantis, plaukų dažymas yra mažiau kenksmingas. Tai reiškia, kad pasirūpinkite, jog jūsų garbanos būtų sveikos ir sudrėkintos, kad apsaugotumėte jas nuo galimos žalos.
Hena dažai
Henna dažai yra patys saugiausi plaukų dažai jūsų natūralioms garbanoms. Dauguma žmonių praneša, kad su hena gaunamas tik nedidelis spalvos efektas, bet jei ketinate tik uždengti kelias žilas sruogas, jums pasisekė. Henna yra puikus visiškai natūralus būdas paslėpti žilą spalvą.
Ji būna miltelių pavidalo ir jau tūkstančius metų naudojama senovės karalienių ir karalių tokiose vietose kaip Egiptas ir Indija. Ji turi keletą kūno panaudojimo būdų, pavyzdžiui, gydo žaizdas ir valo. Tačiau populiariausi naudojimo būdai yra henna tatuiruotės ir plaukų dažai.
Henną galite naudoti ir kaip kondicionavimo bei stiprinimo priemonę. Dauguma dažų suardo kiekvienos plaukų sruogos baltymus, o hena juos sustiprina.
Kai kurie henos privalumai:

  • Stiprina plaukus. Henna veikia beveik kaip baltymai ir sustiprina plauko stiebą, todėl plaukai atrodo pilnesni.
  • Pleiskanų mažinimas. Antimikrobinės ir priešgrybelinės henos savybės nuramins niežulį ir kondicionuos galvos odą. Dėl to galvos oda taps sveikesnė ir mažiau pleiskanos.
  • Suteikia blizgesio. Natūralūs plaukai tampa blizgesni.
  • Mažina plaukų slinkimą. Henna stabdo slinkimą ir skatina plaukų augimą.
  • Paslėpimas Hennos rausvas bazinis tonas visam laikui paslepia žilus plaukus.
  • Kai kurios moterys henną naudoja kartu su kiaušiniu, tačiau jei jūsų plaukai jautrūs baltymams, galbūt norėsite kaitalioti hennos ir baltymų procedūras.

Rinkdamiesi henna prekės ženklą parduotuvėje, būkite atsargūs. Daugelis henna prekės ženklų turi priedų, kurie kenkia jūsų plaukams. Pasirinkite patikimą pavadinimą, pvz.
Naturalūs plaukai
Prisipažinsiu, henna nėra geriausias pasirinkimas, jei norite nusidažyti plaukus ryškiai raudona ar šviesia spalva. Ji puikiai tinka žiliems plaukams paslėpti ir kondicionieriui, bet jei norite ryškesnės spalvos, turėsite įsigyti plaukų dažų dėžutę.
Daugelis natūralių karalienių praneša, kad jos naudojo „VitrinaPro“ plaukų dažus. Šie dažai neturi baliklių ir jų sudėtyje yra mažytis buteliukas gydomojo argano aliejaus.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.