Kodėl verta naudoti veido odos serumus?

Veido serumas, kosmetikos priemonė, skirta specialioms užduotims atlikti. Tai unikali formulė, leidžianti veikliąsias medžiagas į odą tiekti labai koncentruotomis dozėmis. Nors jis yra tarsi priedas prie kasdienės odos priežiūros, jis ne tik ją paįvairina, bet ir gerokai sustiprina kitų kosmetikos priemonių veikimą. Reguliarus serumo naudojimas kartu su gerai parinktu veido kremu leis mums greičiau ir veiksmingiau spręsti odos problemas.

Kas iš tikrųjų yra serumas?

Serumo formulė yra labai koncentruota vandens arba aliejaus emulsija. Ji apibrėžiama kaip preparatas, kuriame yra iki dešimties kartų daugiau biologiškai aktyvių medžiagų nei kremo formulėse. Tačiau tai nereiškia, kad jis gali jas pakeisti.

Todėl atminkime, kad serumai geriausiai veikia kartu su kremu, tinkamai parinktu pagal mūsų odos poreikius. Šie du produktai sustiprins vienas kito poveikį. Veido serumas leis geriau įsisavinti kremą, o kremas ant odos paviršiaus sukurs plėvelę, kuri sumažins serumo oksidaciją ir užtikrins tinkamą apsaugą nuo saulės.

Kodėl veido serumas nepakeičia kremo?

Serumo sudėtyje gali būti antioksidantų, rūgščių, retinolio, vitaminų ar augalų ekstraktų. Tačiau tai yra greitai įsigeriantis preparatas, kuris, kitaip nei kremas, nepalieka apsauginio sluoksnio ant odos. Į jį taip pat nėra pridėta apsaugos nuo saulės, kuri yra būtina kasdienei odos priežiūrai.

Kodėl verta naudoti veido serumą?

Naudodami veido serumą galite pasiekti nuostabių rezultatų. Toliau rasite atsakymą, iš kur kyla neįtikėtina jo galia:

  • Skirtingų odos poreikių sprendimai: rinkoje yra daugybė serumų, tinkančių skirtingiems odos tipams ir problemoms spręsti. Nesvarbu, ar jūsų oda riebi, sausa, linkusi į aknę, ar brandi, tikrai rasite serumą, atitinkantį jūsų poreikius. Įsigyti galite ir internetinėje parduotuvėje: rossi.lt.
  • Serumai yra puikus veikliųjų medžiagų, tokių kaip vitaminai, peptidai, hialurono rūgštis ar antioksidantai, šaltinis. Šios medžiagos geba pasiekti gilesnius odos sluoksnius, todėl galite pasiekti geresnių rezultatų nei naudodami įprastą kremą.
  • Serumai gali intensyviai drėkinti odą, todėl ji išlieka lygi ir elastinga. Juose esančios maistinės medžiagos taip pat gali pagerinti bendrą odos būklę, suteikti jai švytėjimo ir sveiką išvaizdą.
  • Kai kuriuose serumuose yra ingredientų, padedančių mažinti raukšles ir smulkias linijas. Hialurono rūgštis ir peptidai - tai medžiagų, kurios gali pagerinti odos elastingumą ir sulėtinti senėjimo procesą, pavyzdžiai.
  • Geresnis kitų produktų įsisavinimas: naudojant serumą prieš drėkinamąjį kremą, kiti odos priežiūros produktai geriau įsigeria, todėl jie tampa veiksmingesni.
Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.