Kaip sėkmingai susikrauti lagaminą kelionei lėktuvu?

Pagaliau sulaukėme ilgai lauktų saulės spindulių ir šilumos. Po niūrios žiemos daugelis esame ištroškę naujų nuotykių ir kelionių. Naujų vietų lankymas kiekvienam padeda praplėsti akiratį, susipažinti su naujomis kultūromis, išmokti naują kalbą. Tinkamai suplanavę egzotišką kelionę rasite laiko ne tik aplankyti lankomus objektus, bet ir pailsėti. Kelionė lėktuvu leidžia greitai pasiekti kelionės tikslą nesukant galvos dėl asmeninio transporto. Išpardavimų metu galite rasti ypač pigių skrydžių, kurie leis nuvykti į tolimą pasaulio kampelį vos už keliasdešimt eurų! Įsigijus bilietus galima pradėta galvoti kaip į nedidelį lagaminą sutalpinti visus svarbiausius daiktus. Tai gali tapti sunkia užduotimi, jeigu nenorite mokėti papildomų pinigų už bagažą. Šiame straipsnyje rasite paprastų patarimų, kurie padės sutaupyti vietos jūsų lagamine!

Sekite orų prognozes

Prieš keliaudami turėtumėte įvertinti kitoje šalyje vyraujančius orus. Daugeliui yra pasitaikę nemalonių situacijų, kai keliaudami į egzotišką šalį nusiviliame, nes ten tuo metu pliaupia lietus vietoje to, kad kepintų saulė. Dėl to, likus kelioms dienoms iki kelionės peržvelkite ar į lagaminą sudėti drabužiai tiks esamoms oro sąlygoms. Jeigu šalyje į kurią keliaujate pranašauja labai karštus ir saulėtus orus nesivarginkite bandydami į lagaminą sutalpinti kelias poras batų. Atviri sandalai bus puikus pasirinkimas tokioms kelionėms. Su jais galėsite daug judėti nejusdami diskomforto. Vykdami į karšto ir sauso klimato šalį pasirūpinkite orui pralaidžiais, laisvais drabužiais. Vakarienėms verčiau rinkitės ilgas, dideliais raštais margintas sukneles, kurios yra patogios, bet visada atrodo elegantiškai.

Rinkitės mažos talpos produktus

Tikriausiai daugelis esame susipažinę su skysčių gabenimo reikalavimais. Jeigu jūsų neriboja bagažo svoris vis tiek neturėtumėte imti su savimi didelės talpos produktų. Dažnai trumpoms kelionėms mums užtenka nedidelio kiekio produktų, todėl galime sutaupyti papildomos vietos lagamine, kurią užimtų dideli šampūnų, ar plaukų kondicionierių buteliukai. Dažnai viešbučių kambariuose galite rasti plaukų priežiūros, prausimosi priemonių ar net losjonų, todėl neverta imti šių produktų iš namų. Vykdami į kelionę verčiau neeksperimentuokite su naujomis kosmetikos priemonėmis. Su savimi pasiimkite jūsų mėgstamas, laiko patikrintas priemones, kurios užtikrins, kad kelionės metu jūsų oda nebus sualergizavusi. Daugelis populiarių prekės ženklų yra paruošę kelionėms pritaikytus mini rinkinius, kurie padės be vargo pasiruošti kelionei.

Planuokite drabužių derinius iš anksto

Kelionėse negaiškite laiko stovėdami prie veidrodžio ir galvodami ką apsirengti. Taupykite savo laiką ir verčiau jį praleiskite prie jūros ar prabangaus baseino. Pakuodami savo lagaminą iš anksto suplanuokite ką dėvėsite kiekvieną dieną. Rinkitės universalius drabužius, kuriuos lengva derinti tarpusavyje. Atkreipkite dėmesį į rūbų spalvą. Natūralus žemės spalvų tonai visada atrodo prabangiai, juos galėsite lengvai derinti su kitais turimais drabužiais savo spintoje. Į poilsines keliones nerekomenduojama pasiimti prabangių aukštakulnių batelių, kurie nors ir atrodo žavingai, bet dažnai yra labai nepatogūs. Kelionių metu mažiausiai norisi kentėti skausmą ir pritrinti pūsles. Dėl to, verčiau rinkitės universalią avalynę, kurią galėsite dėvėti skirtingomis progomis. Dailios šlepetės su sagtimis šį sezoną yra populiarios. Jas galite lengvai priderinti ne tik prie šortų, bet ir prie ilgų puošnių suknelių!

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.