Kaip pasirinkti patikimą autoservisą? 7 patarimai, kurie padės tai padaryti

pixabay.com nuotr.

Kokybiško autoserviso, kuriame dirba profesionalūs ir patikimi transporto priemonių mechanikai, pasirinkimas yra viena iš svarbiausių užduočių, kurias turi atlikti automobilio savininkas. Taip yra todėl, kad automobilių remonto dirbtuvės veikia ne tik kaip įprastinės techninės priežiūros vieta, bet ir kaip vieta, kurioje gali būti iš anksto užkertamas kelias problemoms, galinčioms jūsų automobiliui kilti ateityje.

Tačiau ne visi autoservisai pasižymi gera paslaugų kokybe ir aptarnavimu. Prieš veždami savo automobilį į pasirinktą autoservisą, turėtumėte atidžiai apsvarstyti keletą svarbių veiksnių.

Pateikiame 7 patarimus, padėsiančius jums išsirinkti artimiausią ir kokybiškas paslaugas siūlantį autoservisą, kuriame dirba profesionalūs ir patikimi automechnikai.

1. Patikrinkite autoserviso reputaciją

Vienas iš būdų išsiaiškinti netoliese esančio autoserviso teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą - pasidomėti jo reputacija internete. Naudingos informacijos galite rasti tiek socialiniuose tinkluose, tiek ir naudodamiesi „Google“ paieška, kurioje rastumėte klientų atsiliepimus.

Taip pat įsitikinkite, kad autoservisas dirba oficialiai ir turi savo veiklai vykdyti reikalingus leidimus.

Tam, kad jums būtų paprasčiau surasti artimiausią patikimą autoservisą, visuomet galite pasinaudoti www.carone.app mobiliąja programėle, kuri, be kita ko, taip pat padės apsidrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, primins jums apie techninės apžiūros, vairuotojo pažymėjimo poliso galiojimo pabaigą ir kt.

2. Atkreipkite dėmesį į autoserviso turimas patalpas ir įrangą

Autoserviso turima įranga ir patalpos taip pat atspindi autoserviso teikiamų paslaugų kokybę ir profesionalumą.

Kokybiškas paslaugas siūlančiame autoservise paprastai būna pilnai įrengtos ir švarios patalpos, pavyzdžiui, patogus laukiamasis, švarūs tualetai, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, siūloma įsigyti gėrimų ir užkandžių.

Be to, autoservise naudojama įranga taip pat turi būti moderni, kad būtų galima atlikti tikslią diagnostiką ir remontą. Trumpiau tariant, patikimame autoservise turėtumėte gauti visas jums reikalingas transporto priemonės apžiūros ir remonto paslaugas.

3. Įsitikinkite, kad autoservisas laikosi klientų aptarnavimo proceso taisyklių

Vienas iš būdų rasti kokybišką autoservisą - patikrinti, ar jis kiekviename savo atliekamame darbe taiko klientų aptarnavimo proceso taisykles (arba standartines veiklos procedūras).

Pasirinkę automobilių remonto dirbtuves, kurios laikosi minėtų taisyklių, galėsite būti tikri, kad autoservise bus taikomi aukščiausios kokybės automobilių aptarnavimo standartai.
Be to, tokie autoservisai tinkamai atlieka savo darbą. Jie gali efektyviai išsiaiškinti jūsų transporto priemonės techninius pažeidimus ir pateikti patį optimaliausią sprendimą jiems išspręsti.

4. Pasidomėkite autoservise dirbančiais darbuotojais

Įsitikinkite, kad artimiausiame autoservise dirba kvalifikuoti ir profesionalūs automechanikai. Jie turi turėti pakankamai žinių ir patirties atliekant įvairius transporto priemonės remonto darbus, kad galėtų užtikrinti aukščiausio lygio rezultatus.

Taigi, labai svarbu išsiaiškinti, kokia yra jų kompetencija ir požiūris į darbą. Kvalifikuotas transporto priemonių mechanikas turi turėti oficialų atitinkamo automobilių gamintojo ar asociacijos išduotą sertifikatą arba būti tinkamai apmokytas atlikti konkrečius techninės priežiūros darbus.

Be to, jie taip pat turi būti sąžiningi, komunikabilūs ir suteikti visą informaciją apie jūsų automobilio būklę. Visa tai padės jums būti daug ramesniems dėl to, jog jūsų automobiliu rūpinsis patyrę ir kvalifikuoti automechanikai.

5. Palyginkite skirtingų autoservisų paslaugų ir atsarginių dalių kainas

Autoserviso teikiamų paslaugų ir atsarginių dalių kainos yra vienas iš veiksnių, į kurį dažniausiai yra atsižvelgiama renkantis automobilių remonto dirbtuves. Tačiau labai svarbu pažymėti, kad kaina ne visuomet lemia autoserviso kokybę.

Prieš nusprendžiant pasinaudoti konkretaus autoserviso paslaugomis, pravartu atlikti skirtingų autoservisų palyginimą, atsižvelgiant į tai, kokias kainas jei siūlo.

Turėtumėte įsitikinti, kad kaina atitinka teikiamų paslaugų ir naudojamų atsarginių dalių kokybę. Jokiu būdu neturėtumėte susigundyti žemomis kainomis, aukojant teikiamų paslaugų kokybę. Visų svarbiausia, kad jūsų investicijos atsipirktų. Jei rinksitės ne kiekybę, o kokybę, galiausiai galėsite džiaugtis daug geresniais ir ilgaamžiškesniais rezultatais.

6. Pasidomėkite darbams ir autodetalėms taikoma garantija

Garantija - tai transporto priemonių remonto dirbtuvių atsakomybės ir didesnio pasitikėjimo klientams forma.

Jei atliktiems remonto darbams arba panaudotoms autodetalėms bus suteikta garantija, galėsite jaustis daug ramiau, jei po autoservise atliktų techninės priežiūros ar remonto darbų iškiltų tam tikrų transporto priemonės problemų.

Taigi, pasistenkite skirti laiko ir pasidomėti, ar konkretus autoservisas taiko tam tikras garantijas, kartu pro akis nepraleidžiant ir garantijos sąlygų bei bendrosios tvarkos.

7. Pasirinkite oficialų autoservisą pagal automobilio markę

Kiekviena automobilio markė turi atitinkamas specifikacijas ir savybes, kurios reikalauja specialaus aptarnavimo. Todėl, norėdami sulaukti profesionalių paslaugų, turėtumėte pasirinkti autoservisą, atitinkantį jūsų konkrečią transporto priemonės markę ir modelį.

Pavyzdžiui, jei jums priklauso „Volvo“ automobilis, turėtumėte jį vežti į oficialų „Volvo“ aptarnavimo centrą „Sostena“, kurios teikiamų paslaugų kokybė ir turima kompetencija atitinka aukščiausius standartus.

Rinkitės kokybišką autoservisą

Visiškai suprantama, kad nemaža dalis transporto priemonių savininkų, susidūrę su savo automobilio techniniais gedimais, ima galvoti apie tai, kaip jie galėtų sutaupyti. Tačiau praktika rodo, kad toks požiūris paprastai yra labai klaidingas ir ilguoju laikotarpiu nulemia daug didesnes išlaidas.

Jei vadovausitės aukščiau minėtais patarimais rinkdamiesi patikimą ir kokybiškas paslaugas teikiantį autoservisą, galėsite būti tikri, kad jūsų transporto priemone bus pasirūpinta tinkamai ir kokybiškai, kartu padedant jums išvengti didesnių bėdų ateityje.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.