Kaip išdžiovinti plaukus kaip profesionalui

Puikus džiovinimas - tai raudonojo kilimo klasika, todėl mūsų stilistų dažniausiai klausiama, kaip svečiai gali pasiekti profesionalią šukuoseną namuose. Galbūt manote, kad stilistai naudoja specialius įrankius ar naudojamas specialus plaukų džiovintuvas, todėl mes, paprasti mirtingieji, niekada negalėsime patys atkurti salono kokybės šukuosenos, tačiau taip tikrai nėra.

Naudodamiesi šiais ekspertų patarimais, visi galime išmokti džiovintis kaip profesionalai ir kasdien išeiti iš namų su kerinčia šukuosena.

1. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą šepetį.

Jei esate linkę naudoti tą patį šepetį, kurį nešiojatės rankinėje, taip pat šukuoti ir džiovinti plaukus, tuomet esate ne vieni - tačiau greičiausiai taip pat negaunate maksimalios naudos iš savo plaukų džiovinimo. Paprastas šepetys paprasčiausiai neatliks tinkamo darbo; norint tobulai švelniai išdžiovinti plaukus, geriausiai tinka šepetys su apvaliais šereliais. Kad greičiau išdžiovintumėte plaukus, rinkitės džiovintuvą su ventiliacijos angomis, kad karštas oras galėtų cirkuliuoti.

2. Nepamirškite paruošiamųjų produktų.

Visi jau žinome, kokios svarbios yra apsaugos nuo karščio priemonės. Tačiau yra daugybė kitų paruošiamųjų produktų, kuriuos galime naudoti ir kurie užtikrins, kad mūsų džiovinimas atrodytų nuostabiai - ir išliktų ilgai.
3. Džiovinkite nuo šaknų iki galiukų.

Per daugelį metų turbūt įsidėmėjote, kad šukuojant plaukus reikia pradėti nuo galiukų ir tęsti šukavimą. Tačiau tas pats negalioja džiovinant plaukus džiovintuvu. Kad plaukai būtų glotnūs, juos reikia džiovinti nuo šaknų iki pat galiukų. Taip taip pat užtikrinsime, kad plaukų galiukai - labiausiai pažeidžiama plaukų dalis - negautų per daug karščio.

4. Šepetį laikykite dominuojančioje rankoje

Džiovinant plaukus dažnai gali kilti pagunda dėl jų svorio plaukų džiovintuvą laikyti stipriausioje rankoje. Kad galėtumėte pakankamai kontroliuoti šepetį, svarbu jį laikyti dominuojančioje rankoje (priklausomai nuo to, ar esate dešiniarankis, ar kairiarankis).

5. Pasirinkite kryptį.

Pagalvokite paie galimybę nukreipti plaukų džiovintuvo oro srautą kita kryptimi, priklausomai nuo to, kokį efektą norite pasiekti. Jei norite glotnaus, tiesaus stiliaus, nukreipkite prietaisą žemyn. Jei norite apimties prie šaknų, patraukite plaukų dalį į viršų ir nukreipkite šilumą aukštyn. Dar vienas ekspertų patarimas, kaip suteikti plaukams daugiau apimties ties šaknimis, - džiovinti plaukus priešinga kryptimi, nei jie paprastai būna suskirstyti.

6. Įtempkite plaukus (bet netempkite!)

Džiovindami plaukus grubiai, pirštais galite nestipriai patampyti plaukus, labai svarbu plaukus įtempti, kai jie išdžiūsta apie 80 %. Po to šepetį iššukuokite džiovintuvu, kad plaukai būtų glotnūs, tačiau įsitikinkite, kad neatsiranda mazgų.

7. Naudokite vidutinę kaitrą.

Gali atrodyti, kad stilistai gali daryti stebuklus, tačiau raktas į tikrai sveikai atrodantį džiovinimą yra iš tikrųjų sveiki plaukai. Norėdami tai padaryti, turime sumažinti karščio žalos tikimybę.

Vienas iš paprastų būdų išvengti per didelio karščio poveikio - džiovinant plaukus naudoti vidutinį nustatymą. Nepastebėsite didelio skirtumo dėl džiovinimo laiko, tačiau pajusite sveikesnius ir glotnesnius rezultatus.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.