Kaip iš tikrųjų vyksta telemedicinos vizitas?

Ar jau turėjote skaitmeninės medicinos paskyrimą? Štai ko galite tikėtis iš savo pirmosios patirties. Telemedicina atlieka svarbų vaidmenį, nes ligos protrūkio metu sveikatos priežiūros sistema susiduria su precedento neturinčia paklausa. Kodėl? Tai leidžia pacientams gauti sveikatos priežiūros paslaugas neišeinant iš namų. Telemedicinos platformos egzistuoja jau seniai, tačiau dabar vis daugiau žmonių pirmiausia kreipiasi į internetinę, virtualią priežiūrą. Žmonės mokosi, kokia patogi yra telemedicina: minimalus laukimas norint susitarti; nereikia imti laisvos darbo dienos, kad nueiti į gydytojo kabinetą; jokių valandų laukiamajame su kitais sergančiais žmonėmis; atvirai pasakius, visai nereikia lipti nuo sofos. Konsultacijai užsirašyti galite čia: https://dimedic.eu/lt.

Skubi medicininė pagalba

Kai žmogus staiga pradeda blogai jaustis ir jam prireikia medicininės pagalbos, konsultacija internetu yra idealiausias būdas gauti greitą medicininę pagalbą. Nors ir netinka skubiai ar neatidėliotinai sveikatos problemai spręsti, prieinamos saugios ir konfidencialios gydytojų konsultacijos internetu, kurias galima pasiekti tik vienu spustelėjimu. Tai vienas iš paprasčiausių ir saugiausių būdų gauti medicininę pagalbą. Jūsų sveikata yra po ranka.

Gaukite antrą nuomonę

Pacientas gali gauti antrą nuomonę, jei ankstesnė konsultacija buvo fizinis vizitas. Taip pat galite gauti antrą nuomonę, jei esate patenkinti savo pirmuoju gydytojo patarimu, kad būtumėte saugesni. Kalbant apie rimtas sveikatos problemas, reikia konsultuotis su geriausiais, o ne su artimiausiais. Virtuali medicinos pagalba taip pat padidina specialistų prieinamumą. Pacientams, kuriems reikalinga specialisto priežiūra, nereikia važiuoti didelių atstumų ir skirti daug laiko kiekvienam apsilankymui. Konsultacijos internetu suteikia galimybę pasinaudoti netoliese esančių specialistų patirtimi.

Privatumas ir prieinamumas

Privatumas vaidina pagrindinį vaidmenį norint gauti gydytojo konsultaciją internetu. Žmonės gali gauti profesionalių patarimų iš gydytojų, kurių jie niekada nebuvo sutikę. Privatumas yra pagrindinis internetinės gydytojo konsultacijos privalumas. Visą laiką pasiekiamumas taip pat yra geriausia internetinės konsultacijos dalis, nes galite laisvai užsisakyti susitikimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Internetinėse sveikatos konsultacijose gydytojai yra pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Konsultacijos nereikia laukti valandų ar dienų, kreiptis į gydytoją galite vos pradėjus blogai jaustis. Galite pailsėti namuose ir paskambinti gydytojui. Norint apsilankyti pas gydytoją, nereikia laukti eilėse. Vienas didžiausių internetinės medicininės konsultacijos privalumų yra tai, kad galite sėdėti namuose ir paprašyti gydytojo konsultacijos internetu.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.