KAIP GREITAI PASTATYTI SODO SKLYPE NAMELĮ?

Jeigu nemėgstate ilgai laukti ir norite kuo greičiau turėti nuosavą gyvenamą plotą, nedelsdami užsisakykite SIP namelį. Galima pasirinkti dėžutės formos namelį, susidedantį iš pamatų, sienų ir stogo, galima užsisakyti ir namelį su daline apdaila, kur įeina elektros instaliacija, vandentiekio, nuotekų ir kitokių komunikacijų įvedimas.

Kokiomis fizinėmis savybėmis pasižymi SIP nameliai?

Pagrindiniai du SIP namelių privalumai yra šis – nepralaidumas drėgmei ir puiki šilumos izoliacija. Jei mūriniame sodo namelyje drėgmės kaupimasis ir pelėsių kvapo atsiradimas yra įprastas reiškinys, tai skydiniame namelyje to nebūna, jis bet kuriuo metų laiku jaukiai kvepia mediena. Šios rūšies nameliai yra atsparūs pelėsinio grybo skverbimuisi, todėl juos nebūtina nuolat vėdinti ir šildyti patalpas.

Kadangi skydiniuose nameliuose yra gerai izoliuota šiluma, juose galima gyventi visus metus. Labai šaunu yra tai, kad vėsiuoju metų laiku atvykus į šios rūšies vasarnamį jį galima prišildyti per kelias valandas, o paskui dėka šilumos geros izoliacijos šiluma namelyje išsilaiko gana ilgą laiką.

Kiek laiko trunka SIP namelio statyba?

Jei skydinį namelį statyti kaip vasarnamį, kurio bendras plotas neviršija trisdešimties kvadratinių metrų, jis gali būti surenkamas net per porą dienų. Įskaičiavus visą laiką, kuris reikalingas namelio apdailai ir vidaus įrengimui, į jį jau galima kraustytis maždaug po savaitės. Tad jį pradėję statyti gegužės pabaigoje, birželio pradžioje jau galėsite mėgautis vasarojimo jame malonumais.

Kokias techninių variacijų galimybes garantuoja moduliniai (SIP) nameliai?

SIP technologija leidžia sukurti tokį vasarnamį, kuris idealiai atitiktų jūsų jam keliamus lūkesčius. Tam padaryti yra daugybė variacijų. Pavyzdžiui, į krūvą galima sujungti kelis modulinius namelius, arba galima prie vieno tokio namelio dar prijungti vieną kambarį, pirtelę ar lauko terasą.

Ar modulinius namelius galima pervežti iš vienos vietos į kitą?

Internetinės parduotuvės sipnamelis.lt moduliniai nameliai pasižymi tuo, kad jie yra itin lengvi, todėl panorėjus galima lengvai pakeisti jų buvimo vietą. Pavyzdžiui, tokį namelį nesunkiai galima perkelti į kitą sodybinio sklypo vietą, o ten, kur jis buvo iki tol, galima pastatyti vaikams skirtas sūpynes ar didelį šiltnamį.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.