Kaip elgtis, jei norite turėti nuosavą būstą ir išleisti jam kuo mažiau pinigų?

Ne paslaptis, kad turėti nuosavą būstą nori ypač didelė dalis žmonių. Tačiau ir tai dar ne viskas – paprastai norime ne tik savo būsto, bet ir pageidaujama, kad šiam tikslui būtų išleista kuo mažiau pinigų. Ar tai yra įmanoma? Gera žinia, jog taip. Taigi, pats metas pasidomėti, kaip reikėtų elgtis, kad ne tik turėtumėte nuosavą būstą, bet ir išleistumėte jam kuo mažiau pinigų.

Statybas vykdykite ne sezono metu

Jei norite, kad nuosavo būsto statybos kainuotų kaip įmanoma mažiau, tokiu atveju, reikėtų paisyti svarbios taisyklės – statybas vykdykite ne sezono metu. Ne paslaptis, kad sezono metu tiek statybinių medžiagų kaina, tiek statybinių paslaugų kaina būna gerokai aukštesnė (o neretai net ir kelis kartus), todėl nuosavo būsto statybos sezono metu gali kainuoti perpus ar net kelis kartus brangiau. Taigi, galite būti tikri, kad jei statybas vykdysite ne sezono metu, tai jūsų išlaidos bus kur kas mažesnės.

Verta rinktis SIP namą

Jei norite nuosavo būsto, o taip pat pageidaujate, kad jis kuo mažiau paplonintų jūsų piniginę, reikėtų ypač rimtai apsvarstyti SIP namo galimybes. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad toks namas paprastai ne tik kainuoja pigiau, lyginant su tradiciniu būdu pastatytais namais, bet ir taip pat turi daug kitų privalumų, pavyzdžiui, yra ilgaamžis, atsparus aplinkos veiksniams ir t.t. ECOHOUSE – yra puikus jūsų pasirinkimas, jei jus domina šie namai.

Neskubėkite rinktis pirmo varianto

Jei norite ne tik turėti savo namus, bet ir taip pat pageidaujate, kad jų statybos pareikalautų kuo mažiau jūsų pinigų, tokiu atveju vertėtų paisyti ir dar vienos taisyklės – kai jums prireikia tam tikros statybinės medžiagos ar tam statybinių paslaugų, neskubėkite rinktis pirmo varianto – visada apsvarstykite bent 3 ir tik tuomet priimkite sprendimą.

Tad, jei jūsų tikslas yra ne tik nuosavas būstas, bet ir kuo mažesnės išlaidos, tokiu atveju verta rinktis šiuos sprendimus ir būsite ypač maloniai nustebinti rezultatais.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.