Kaip atgaivinti santykius į juos įtraukiant naujos veiklos

Jei santykiai tampa nuobodūs, neskubėkite skirtis, atsiminkite flirto ir viliojimo įgūdžius, skirkite daugiau laiko sau ir sudarykite sąrašą su savo artimaisiais. Šie dalykai sulaužys normas, standartus  ir paskatins „išleisti“ meilės hormonus. Visiems būna dienų, kai yra sunku ir atrodo visas pasaulis nesupranta, tačiau geriausia yra kalbėtis su savo mylimuoju ir leisti laiką kartu išmintingai. Geriausia išeiti iš namų ir vengti visiškos rutinos, kuri tampa dažnu pykčių sukėlėju. Veikiausiai dar pamenate, kiek daug stengdavotės santykių pradžioje: vakariniai skambučiai, mielos žinutės, pasimatymai. Galbūt metas vėl pasiimti telefoną ir parašyti romantišką žinutę. Jums abiem metas vėl pasistengti, kad mylimasis suprastų, jog yra tas pats žavus vaikinas ar mergina, kurį kažkada įsimylėjote.
Be to, įsimylėjėliai niekada nenustoja eiti į pasimatymus. Turėtumėte susitarti, kad privalomai bent kartą per mėnesį drauge nueisite pavakarieniauti, į kiną ar norėdami kiek pataupyti, vakarienę žvakių šviesoje surengsite namuose. Svarbu, kad nė vienas iš jūsų į tai nežiūrėtų pro pirštus ir suprastų, jog net ir tokios smulkmenos yra svarbios.
Partneris nesupranta jūsų minčių? Nepamirškite komunikuoti žodžiais
Galbūt jūsų partneris neatrodo nuobodus šiuose santykiuose, ir jis nepastebi, kad jums nuobodu. Taigi nelaukite, kol jūsų  partneris (galbūt) supras, prieš tai jam sakydami sutaupysite laiko ir galėsite džiaugtis draugija. Žinoma, būkite malonus ir taktiškas. Nesijaudinkite dėl tokių frazių kaip „aš per nuobodus“, bet pasakykite, kad norite sutrikdyti rutiną ir išbandyti naujus dalykus. Taip, tai pasakius, tai padės jums suprasti, kad tai santykius reikia nuolat stiprinti. Kai pora drauge ilgą laiką, nereikia stebėtis, kad atsiranda nusistovėję įpročiai, tam tikras dienos rėžimas bei rutina, kuri gali sugadinti net ir pačius gražiausius santykius. Net ir menkiausi pokyčiai gali turėti didelės įtakos. Pavyzdžiui, pakvieskite mylimąjį pavakarieniauti ne jums įprastame restorane, o kur nors, kur dar nesilankėte. Taip pat pasiūlykite pasivaikščioti ten, kur dar neklaidžiojote ar verta net trumpam išvykti savaitgaliui. Naujos vietos ir nematyti vaizdai – geriausias būdas išblaškyti nuobodulį ir rutiną.
Atminkite, kad poros neturėtų visko daryti kartu, ypač tos, kurios nori išlaikyti gerus santykius
 Kai tarpasmeniniai santykiai taps vieninteliu prioritetu, o jūsų gyvenimas be jų bus niekas, nuobodulys gali lengvai patekti į jūsų kasdienį gyvenimą.Skatinkite savo partnerį užsiimti veikla, kuri jam patinka. Galiausiai, kai vėl susitiksite, turėsite ką vienas kitam pasakyti ir susidomėsite vienas kitu.
Praleiskite laiką kartu, masažas dviems padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir suartėti. https://grupinis.lt/grozis/masazai/masazas-dviems. Masažas dviem kasmet tampa vis populiaresnis ir vis dažniau jo kuponai keliauja į mūsų lankytojų rankas, o dovanų čekiai pavirsta puikia dovana, ypač kai su akcija jie pas mus visada geriausia kaina! Taigi matyt nenustebsi, jei paraginsime ir Tave ateiti ir pigiau išbandyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje įsikūrusius masažo centrus ir susidaryti savo nuomonę apie šią masažo rūšį.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.