Ką daryti, jei įtariate, kad esate stebimas?

Ar jums kyla įtarimų, kad kažkas jus stebi ar seka? Galvojate, ar jūsų klausomasi? Nerimaujate, kad tokiu būdu galite prarasti vertingą, konfidencialią informaciją arba, kad esate patekę į pavojingą sau ir savo artimiesiems situaciją? Patys veikiau turėsite problemų tai nustatant arba tai padaryti gali būti net neįmanoma. Tačiau patikėję šią užduotį privačiam detektyvui, neabejotinai padidinsite galimybes sužinoti atsakymus į savo klausimus. Ką tokioje situacijoje darys geras privatus detektyvas?

Kokių veiksmų gali imtis privatus detektyvas?

Priklausomai nuo bylos rūšies, privatus detektyvas nustatys, ar tam tikra vieta, objektas, namas yra stebimi. Jūsų įtarimą kelia bet koks automobilis, kurį dar kartą pamatote netoli savo gyvenamosios ar darbo vietos? Specialistas pasirūpins, kad tai būtų nustatyta. Veikdami savarankiškai tokioje situacijoje tikriausiai supanikuotumėte, o jis išlaikys šaltą protą, bus budrus ir viską atliks diskretiškai. Jis taip pat žinos, ką toliau dėl to daryti, ir pasiūlys jums konkrečias galimybes. Kad ir koks būtų šio veiksmo motyvas, pavyzdžiui, sužinoti jūsų tvarkaraštį, kad galėtų įvykdyti vagystę, arba gauti jus kaltinančios informacijos, detektyvinis stebėjimas padės išspręsti šį klausimą. Privataus detektyvo užduotys bus sekimo ar stebėjimo nustatymas, pasiklausymo įrangos paieška (ir jų pašalinimas), GPS buvimo vietos neutralizavimas. Jis tai padarys diskretiškai, saugiai ir veiksmingai.

Patikimos detektyvo paslaugos - kodėl tai geras pasirinkimas, jei jaučiate, kad jus stebi?

Išsiaiškinti, ar esate sekamas, stebimas, pasiklausomas, įrašinėjamas, ar yra įrengti lokatoriai, nurodantys jūsų buvimo vietą, kartais būna sudėtinga ir užima daug laiko. Tačiau geram privačiam detektyvui visus šiuos klausimus galima nustatyti. Jis tinkamai priartės prie tiriamojo ir gaus visą reikiamą informaciją. Jo taikomi darbo metodai apima įvairių rūšių veiklą ir operatyvinius metodus, kuriais siekiama patikrinti, ar jūsų įtarimai yra teisingi. Kitaip tariant, tai yra detektyvinis stebėjimas, kurio dėka turite galimybę imtis priemonių, kad užkirstumėte kelią, atgrasytumėte arba pašalintumėte priešišką veiklą, pavyzdžiui, verslo ar nusikalstamais tikslais. Nedraugiški asmenys, pažeidžiantys jūsų saugumo ir intymumo jausmą, gali norėti sužinoti, pavyzdžiui:

  • jūsų įpročius;
  • jūsų dienotvarkę;
  • žmones, su kuriais susitinkate privačiai;
  • jūsų namuose ar įmonėje taikomas saugumo priemones;
  • jūsų verslo strategiją;
  • rangovus, su kuriais dirbate.

Sekimo ir kitokią veiklą gali užsakyti, pavyzdžiui, nusikalstamos organizacijos, nesąžiningi konkurentai, įtartini partneriai arba asmenys, planuojantys pagrobimą. Stebėjimas apima objekto sekimą, pasiklausymą, įrašinėjimą ar buvimo vietos nustatymą naudojant šiuolaikinius sunkiai aptinkamus prietaisus. Toks sekimas gali kelti grėsmę prarasti turtą, reputaciją, sveikatą ar net gyvybę. Tačiau privataus detektyvo paslaugos padės to išvengti.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.