Indaplovės priežiūra. Ko reikia nepamiršti?

Indaplovė yra labai gyvenimą lengvinantis buitinis prietaisas, kuris ne tik padeda sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu mėgautis švariais indais, tačiau taip pat ir gyventi ekologiškai. Kuo mažiau vandens yra sunaudojama – tuo gamta mums yra labiau dėkinga. O šiuo metu indų plovimas su aukštos energinės klasės sistemomis – paprastas ir tvarus.

Žinoma, siekiant, kad indaplovės Jums kuo ilgiau tarnautų – labai svarbus joms skirti šiek tiek priežiūros. Ji tikrai neturi būti nei labai dažna, nei reikalaujanti daug laiko ar kažkokių labai ypatingų priemonių. Svarbiausia yra reguliarumas.

Pateiksime kelis patarimus, kurie padės tinkamai pasirūpinti savo turima indaplove.

Filtro valymas

Visi prietaisai, kurie veikia sąveikaudami su vandeniu – turi būti nufiltruojami. Tai yra, reikia apžiūrėti, ar filtras tikrai veikia kokybiškai, kadangi dažniausiai nuo kieto vandens atsiranda apnašos, kurios trukdo sistemai veikti našiai.

Žinoma, filtro valymas gali būti paliekamas specialistams, kurie tai daro kasdien, tad geriausiai ir žino – ką ir kaip daryti, galiausiai, kokias priemones naudoti, kad filtras tikrai būtų tinkamai paruoštas. Internete galima rasti labai daug info. O dar geriau yra klausti tų, kurie ir pardavė Jums indaplovę. Esame tikri, kad tokiu atveju gausite išsamius atsakymus, kurie padės tinkamai pasirūpinti filtru.

Priemonės, kurios minkština vandenį

Taigi, reikia išbandyti ir specialias priemones, kurios minkština vandenį ir tuo pačiu padeda filtrui kad kas ilgesnį laiko tarpą niekaip neužsinešti. Šiuo metu priemonių gausa yra labai plati, tad siūlome detaliau domėtis – ką siūlo Jūsų indaplovės gamintojas. Jie dažniausiai bendradarbiauja su kitais atstovais, tad galima ne tik įsigyti pigiau, tačiau ir geriausiai tam tikros sistemos poreikius tenkinančias priemones.

Normuokite indų kiekį

Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad per didelis indų kiekis indaplovėje nėra geras pasirinkimas, kadangi paprasčiausiai buitinę technika turės veikti labai našiai ir ne visada gebės tinkamai išplauti indus. Reikia dėti tiek indų, kiek yra jiems skyrelių. Tokiu atveju tikrai nesuklysite dėl kiekio.

Pašalinkite maisto likučius

Labai svarbu, kad indai, kurie bus dedami – būtų be maisto likučių, kurie gali užkimšti tam tikras sistemos dalis. Juos pašalinti ne tik kad reikia, tačiau būtina. Maisto likučiai gali sugadinti Jūsų indaplovę.

Tinkamos priemonės indų plovimui

Galiausiai, reikia nepamiršti, kad indų plovimui yra siūloma labiau daug įvairių priemonių. Gamintojai teigia, kad jų variantas visada yra geresnis. Tačiau mes siūlome nepamiršti, kad geriau yra skaityti kitų žmonių komentarus. Tai yra patogi galimybė susisteminti variantus ir rasti tą, kuris Jums labiausiai tinka.

Indaplovės techniniai parametrai

Svarbu ne tik įrenginį tinkamai prižiūrėti, tačiau taip pat ir įsigyti tokį, kuris geriausiai tinka Jūsų šeimos ūkiui. Renkantis atkreipkite dėmesį į kelias smulkmenas.

1. Energetinė klasė, tai yra energijos suvartojimo kiekis. Visada geriausia yra rinktis A++ tipo klasę.

2. Matmenys, kurie lemia, ar rasta indaplovė tiks konkrečioje vietoje. Juk dažniausiai pasirenkama įmontuojama. Tokiu atveju detalūs matmenys renkantis yra labai svarbūs.

3. Talpumas yra derinamas prie vieno šeimos ūkio poreikių.

4. Plovimo programos labai kinta. Ne tik jų kiekis, tačiau ir galimybės.

5. Vandens sunaudojimo lygis lemia ne tik išlaidas, tačiau taip pat ir patogumą.

Darykite tuos darbus, kurie Jums yra malonūs. Jeigu indų plovimas atrodo varginantis ir tuo pačiu kelią liūdesį – palikite jį buitiniam prietaisui, kuris viską atliks pigiai ir profesionaliai.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.