Daugiabučių renovacija: pirmasis namas šiemet – Seinų g. 3 Lazdijuose

Lazdijuose toliau vyksta daugiabučių namų renovacijos darbai. Pirmasis namas šiemet, kurio savininkai nutarė modernizuoti savo daugiabutį – pačiame miesto centre, Seinų g. 3. Darbus jau pradėję statybininkai planuoja juos užbaigti vasarą.

Veisiejuose renovacija taip pat įgauna pagreitį: neseniai pasirašyta nauja statybos rangos darbų su projektavimu sutartis dėl daugiabučio namo, esančio  Kailinių g. 3. Jei  sklandžiai vyks projektavimo procesai, pastato renovacija prasidės dar šiais metais.

Šią savaitę įvyko konkursas statybos rangos darbams su projektavimu daugiabučio namo atnaujinimui Lazdijų mieste, Vytauto g. 4 pirkti. Rangovas jau yra, netrukus su juo bus pasirašyta sutartis, prasidės projektavimo darbai.

Gruodžio mėnesį užbaigta Kailinių g. 7 daugiabučio namo Veisiejuose renovacija. Jo gyventojai šią žiemą jau pajuto renovacijos naudą: gyveno šilčiau, gerokai mažiau mokėjo už šildymą, o ir pastato išvaizda tapo modernesnė, gražesnė.

Jeigu jūs gyvenate dar nerenovuotame daugiabutyje, pasidomėti jo atnaujinimo galimybėmis galite paskambinę telefonu 8 656 13893 arba el. paštu: nerijus.jurkonis@svietimocentras.lt.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Prasidejus pavasariui rodos, Lazdiju valzdia pradejo labai dirbti. Bet nuolatiniai facebook irasai, kad jau cia kazka darome atrodo juokingai. Si valdzia jau antroji kadancija "dirba" Lazdiju krastui, o renovaciju atlikta tik kelios. Puikiai prisimenu Arturo kadencijas, kada nuo 2013 metu pradejo renovacija. Jei nesuklysiu, per pusantros kadencijos buvo renuovuoti 38 daugiabuciai. Tai labai nesunku palyginti, kas daugiau dirbo ir kas daugia piarinasi.

Cha cha cha.