Asus telefonų taisymas ir kaip galima telefoną apsaugoti nuo gedimų

Vos prieš dešimt metų mobilieji telefonai vis dar buvo prabangos prekė. Mobiliųjų telefonų buvo labai mažai, nes mobilieji telefonai retai būdavo perkami, o mobiliųjų telefonų retenybė nėra patraukli. Tačiau po kurio laiko mobiliųjų telefonų padėtis žmonių kasdieniame gyvenime pradėjo sparčiai keistis. Nesvarbu, ar darbe, ar namuose, mobiliųjų telefonų paklausa tapo didžiulė. Mobiliųjų telefonų populiarumui didelę įtaką daro jų patogumas ir praktiškumas. Galimybė bendrauti su žmonėmis pritraukė pirkėjus pirkti ir išbandyti šį naują įrenginį. Beveik niekas nenusivylė savo naujų prietaisų funkcijomis ir savybėmis. Nors jų kainos yra labai didelės vos išėjus, bet visi žino, kad tokios kainos reiškia gerą gaminio kokybę.
Kaip galima apsaugoti telefoną nuo paprastų gedimų?
Nors telefoną galite naudoti įkrovimo metu, jis padidins ilgalaikės išmaniosios baterijos gedimo tikimybę. Rekomenduojama įkraunamą mobilų telefoną naudoti tik svarbiose situacijose, kai reikia parašyti pranešimą ar atsakyti. Karštis sutrumpins akumuliatoriaus tarnavimo laiką, o įkrovimo metu šiluma visada padidės. Jei įkrovimo metu pradėsite daugiau naudotis telefonu, akumuliatorius įkais. Įrenginys turi naudoti papildomą energiją, kad apšviestų ekraną ir palaikytų įrankius, tai sukuria papildomą apkrovą. Kai telefonas įkaista nuo procesoriaus naudojimo ir tuo pačiu nuo krovimo, baterija itin greitai praranda savo maksimalią talpą. Periodiškai žaidžiant, naršant internete ar naudojant kitas funkcijas kraunamu telefonu, nederėtų stebėtis, kad po kelių mėnesių jis išsikrauna greičiau negu vos įsigijus.
Mobiliųjų telefonų baterijų veikimo laiką neigiamai veikia ne tik karštis, bet ir šaltis. Pavyzdžiui, galima sutaupyti daugiau energijos, kad funkcija veiktų žemesnėje nei nulio temperatūroje, telefonas ne tik greičiau išsikrauna, bet ir gali netyčia sudužti arba išsijungti. Tokiu atveju telefoną kiškite į kišenę, o ne į kuprinę ar rankinę, kad geriau atsispirtumėte šalčiui. Aukštos kokybės apsauginis dangtelis taip pat gali sumažinti žemos temperatūros poveikį. Tai lengviausias ir efektyviausias būdas sumažinti šalčio poveikį akumuliatoriui. Kita vertus, telefonas gali sušilti labiau nei įprastai, jei paliekamas krautis per naktį. Tuomet geriau išimkite jį iš dėklo, nepalikite krautis ant pagalvės ar panašioje vietoje, kur galėtų susidaryti didesnė šiluma. Primename nesugalvoti įkaitusio telefono atvėsinti šaldytuve. Nors tai atrodytų logiška išeitis, tačiau šaldytuve galite jį sugadinti nepataisomai. Jei įrenginys stipriai įkaitęs, geriau visai jį išjunkite ir palaukite bent dešimtį minučių.
Jei nepavyko apsaugoti telefono, jam reikalingas taisymas
Asus telefonų remontas - puikus pasirinkimas. Žinome, kad Jūs itin vertinate kokybę ir patikimumą, todėl visiems Sinerta atliktiems mobiliųjų telefonų remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją, tad galite drąsiai pasitikėti remonto kokybe ir neatsisakyti savo planų. Savo darbo garantinį remontą teikiame nemokamai. Daugeliu atvejų remonto kaina priklauso nuo konkretaus ASUS telefono modelio, paties gedimo, jo sudėtingumo mąsto, ir net nuo to, kiek laiko praėjo nuo gedimo, todėl kiekvienu atveju kaina nustatoma individualiai. Atlikę nemokamą pirminę diagnostiką mūsų specialistai informuos Jus apie telefono remonto kainą bei trukmę. Nustačius, jog mobilus telefonas sugedo nepataisomai arba jei remontas yra per brangus, pasiūlysime platų naujų telefonų pasirinkimą ir patarsime, kuris modelis geriausiai patenkintų Jūsų poreikius.
Remonto trukmė priklauso nuo Asus Rog phone 5 modelio ir paties gedimo, reikiamų detalių, tačiau visada stengiamės suremontuoti telefoną kuo greičiau. Informuodami apie mobiliojo telefono taisymo kainą mūsų specialistai informuos Jus ir apie remonto trukmę. Naudojame tik patikimų gamintojų aukščiausios kokybės detales, todėl visada garantuojame aukščiausią remonto kokybę. Mūsų remonto salonuose dirba patyrę ir profesionalūs meistrai, o naudodami tik patikimų gamintojų aukščiausios kokybės detales, visada garantuojame aukščiausią remonto kokybę.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.