Ar verta investuoti į masažinę vonią?

Perkate vonią pirmą kartą? Labai tikėtina, jog esate sutrikę dėl pasirinkimo tarp kai kurių funkcijų bei dizaino versijų. Pavyzdžiui, kuo sūkurinė vonia su oro purkštukais skiriasi nuo vandens srovių? Ar abejais atvejais gaunate vienodą naudą, o gal kažkuri daugiau privalumų? Šis straipsnis padės pažinti kai kurias masažinių vonių ypatybes, o tai efektyviau pagelbės išsirenkant įrangą, geriausiai atitinkančią Jūsų vonios kambarį bei poreikius.
 

 

Kas yra masažinė vonia?

Šio tipo vonios turi įmontuotus purkštukus, kurių dėka išleidžiamos vandens srovės sukuria rotacinius judesius. Tuo tarpu oro srovės purkštukai išleidžia orą. Abiejų tipų masažinės vonios teikia masažuojančius pojūčius, kurie puikiai ramina raumenis bei kūną. Tačiau skirtingas veikimo principas sukelia nevienodus pojūčius. Vonios su vandens srovės purkštukais atlieka hidroterapinę funkciją, slėgis yra intensyvesnis ir labiau atpalaiduojantis. Tokio tipo vonias paprastai galite sutikti sveikatingumo SPA centruose ir fizinės terapijos klinikose.
Tuo tarpu vonios su oro purkštukais kuria taip pat atpalaiduojančius, tačiaus švelnesnius, pojūčius. Išleisdami orą purkštukai kuria burbulus, kurie tolygiai masažuoja visą kūną ir nesikoncentruoja tik į tam tikrą vietą.
Tinkamo vonios dydžio ir stiliaus pasirinkimas

Jei visgi nusprendėte, kad masažinė vonia Jūsų namuose yra geriausias variantas, ženkite kitą žingsnį ir atsakingai išanalizuokite tam tikrus esminius veiksnius, kurie nulems geriauios modelio pasirinkimą. Pirmasis veiksnys - dydis. Vieni iš tiekėjų, galinčių pasiūlyti įvairaus dydžių ir formų variantų -  https://www.laikasnamams.lt/vonios-iranga/vonios/masazines-vonios-ir-ju-sistemos. Čia rasite tiek standartinio dydžio masažinių vonių, tinkančių įprastos kvadratūros kambariams, tiek didelei erdvei skirtų, kuriose patogiai telpa du ar net daugiau žmonių.
Rinkoje taip pat sėkmingai sutiksite įvairaus stiliaus vonių, kurių bent viena neabejotinai tiks Jūsų erdvės dizainui. Dažnas namų savininkas renkasi kampines sūkurines vonias dėl taupomos vietos aspekto. Taip pat rasite vonias suapvalintais kraštais ir į šonus į viršų prailgėjančiais apvaliais kampais. Tokie modeliai atrodo itin moderniai bei stilingai. Kad būtų dar įmantriau, šias vonias galite statyti pavieniui, o ne įmontuojamo modelio. Galimybių yra aibė, tad nesunkiai įsigysite pirkinį, kuris pilnai atitiks Jūsų estetinius pageidavimus bei funkcinius reikalavimus.
Ar verta investuoti?

Be abejonės masažinė vonia yra brangesnė investicija palyginus su standartiniu ekonomišku variantu. Taip pat reikėtų atsižvelgti į būsto instaliacijų pajėgumus, reikalingus vandeniui sušildyti. Visgi išnagrinėjus visus šio tipo vonios privalumus, ilgainiui suprasite, kad investicija verta savo kainos.
Masažinės vonios itin naudingos ir sveikatos atžvilgiu. Žmonėms, kenčiantiems artrito skausmus, rekomenduojamos tokios vonios. Taip pat gerina kraujotaką, mažina įtampą raumenyse, stresą, nuovargį, atveria poras ir tokiu būdu toksinai iš kūno gali lengviau pasišalinti.
Taigi apibendrinant galima teigti, jog į šį įrenginį verta investuoti, jei turite sveikatos problemų, kurios spręsti reikalinga hidroterapija. Be to, masažinės vonios puikiai tiks tiems, kurie nori pagerinti kasdienę maudymosi patirtį bei labiau atsipalaiduoti.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.