Apšvietimas – ne tik patalpoms

Kad apšvietimas yra reikalingas įvairioms patalpoms, visoms, esančioms jūsų namuose, dėlto abejonių nekyla – juk tik užtikrinus bei įgyvendinus tinkamus apšvietimo sprendimus, bus galima kokybiškai leisti laiką šiose patalpose tamsiuoju paros metu. Tačiau tikrai klysta tie, kurie ir galvoja, kad apšvietimo sprendimai ir yra reikalinga tik patalpoms. Nieko panašaus – apšvietimo prireiks ne tik erdvėms.
Jau netrukus įvardinsime dar keletą zonų, kurios taip pat turėtų būti apšviestos, jei norite gyventi dar estetiškiau, patogiau bei jaukiau. Na, o pasiūlytoms idėjoms įgyvendinti tinkamų gaminių rasite, jei tik užsuksite į Visi šviestuvai.
Spinta
Jei jūsų prieškambaryje arba miegamajame yra itin didelė spinta, tokiu atveju pagalvokite ne tik apie kokybišką patalpoje, apšvietimą, bet ir šviesos srautus spintoje viduje. Kuo didesnė spinta, tuo dažniausiai joje atsiranda vietos ne tik drabužiams, bet ir įvairioms smulkioms aprangos detalėms, aksesuarams, avalynei ir t.t. Vis  dėlto, kad greitai bei patogiai surastumėte tai, ko išieškote ir bet kokio įvaizdžio – kasdienio ar šventinio kūrimas, būtų  kur kas paprastesnis, pasirūpinkite, kad spinta būtų puikiai apšviesta.
Indauja
Jei jūsų namuose yra ir didelė, erdvi indauja, taip pat reikėtų investuoti į jos apšvietimą. Tai verta daryti ne tik todėl, kad būtų kur kas lengviau bei patogiau surasti smulkius joje laikomus indus ar stalo įrankius – apšviesta indauja atrodys ypač estetiškai tamsiuoju paros metu ir jūsų namams suteiks papildomo dekoratyvumo.
Paveikslai
Nereikia ir sakyti – bet kuris papuošia namus. Tačiau, jei norite išgauti dar estetiškesnį vaizdą, turėtumėte pasirūpinti, kad paveikslai būtų apšviesti. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad toks sprendimas yra ne tik maksimalią estetiką garantuojantis, bet ir ypač praktiškos – būsite tikri, kad paveikslai bus matomi bet kuriuo paros metu.  
Taigi, jei iki šiol buvote įsitikinę, kad apšvietimas yra reikalingas tik jūsų namuose esančioms patalpoms, klydote – kaip matyti, nusprendę apšviesti ir spintą, indaują ar namuose kabančius paveikslus, ne tik džiaugsitės maksimalia estetika, bet ir garantuosite dar didesnį komfortą – reikiamus daiktus ar indus surasite kur  kas greičiau,  o paveikslais galėsite džiaugtis bet kuriuo paros metu.

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.