5 patarimai pagarbiems santykiams

Gražūs santykiai yra daugelio porų siekiamybė, tačiau tikrai ne visi deda užtektinai pastangų, kad pavyktų tokiais santykiais džiaugtis ir po daugelio metų. Tačiau tai yra įmanoma. TIk reikia dėti pastangas.

Juk net ir psichologai teigia, kad santykiai yra darbas. Tikrai uolus ir ne visada džiuginantis. Tačiau jeigu bus dirbama uoliai - galiausiai rezultatas jus tikrai labai nuoširdžiai nudžiugins.

1. Pokalbiai.

Kalbėtis yra būtina, kadangi tai gali padėti geriau pažinti vienam kitą ir tuo pačiu sustabdyti konfliktus, kol jie dar yra labai ankstyvoje stadijoje. Deja, dažniausiai su metais pokalbių svarba yra vis labiau pamirštama.

2. Intymumas.

Blogai, kad su metais dažniausiai pamirštama ir intymumo svarba. O juk aktyvus lytinis gyvenimas yra naudingas ne tik poros santykiams, tačiau ir kiekvienam žmogui atskirai. Siūlome pavargusius lovos žaidimus pagyvinti su įvairiais žaisliukais, kuriuos galite įsigyti Glamonek prekybos vietoje internetu. Svarbiausia yra pradėti nuo pačių paprasčiausių ir judėti link įmantresnių. Nebijokite, galbūt tik to ir reikia Jūsų porai.

3. Laikas kartu.

Labai blogai, kad poros pamiršta, jog būdamos kartu jos stiprina savo ryšį. Svar yra būtina ne tik kartu šeimoje, kartu su vaikais arba su draugais, tačiau ir tik dviese. Ir jokio skirtumo, kiek jums yra metų. Būti kartu - reiškia justi geras emocijas, taip pat ir jausmus, kurių esate vertas.

4. Buvimas atskirai.

Greta nuolatinio buvimo kartu reikia nepamiršti skirto laiko ir sau. Ypač tokiu atveju, kai kuris nors vienas poroje nori kiek daugiau laiko praleisti vienas, o ne su kitais žmonėmis. Tokiu atveju erdvės davimas yra būtinas.

5. Naujų dalykų išbandymas.

Galiausiai, poroje labai sveika nuolat išbandyti naujus dalykus. Tai yra galimybė vėl ir vėl išgyventi geras emocijas, kurios sukelia pozityvias mintis.

Net ir po daugelio metų vis dar galima džiaugtis labai gražiais santykiais su kitu žmogumi. Net meile. Svarbiausia yra įdėti kuo daugiau pastangų. Galiausiai, nepamiršti, kad rutina yra normalus dalykas. Tik galbūt tenka ieškoti priemonių, kurios gali padėti ją efektingai nugalėti.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.