Šventinės pirštinės: atgyvena ar klasika?

Renkantis drabužius vakarėliui – skirkite dėmesį ne tik suknelei, kuri dažniausiai yra pats svarbiausias drabužis, tačiau ir mažiems aksesuarams, kurie gali papuošti Jus labiau, galbūt net suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Apie ką mes? Apie pirštines, ypač šventines, kurios pasirenkamos moterų ne taip ir dažnai. O gaila, kadangi papuošti gali kiekvieną, svarbiausia, suteikti jai daugiau pasitikėjimo ir net padėti išskirti iš minios.

Šventinių pirštinių pasiūla

Skoningos šventinės pirštinės (https://lapareja.lt/moteriskos-pirstines) gali būti pats svarbiausias Jūsų vakarėlio aprangos akcentas. Žinoma, kad tokių pirštinių esmė yra suteikti stiliui daugiau gyvumo, unikalumo, o ne šildyti. Nors pradėjus ieškoti pirštinių galite pamatyti, kad yra modelių, kurie pagaminti iš storesnio audinio, kurie pilnai dengia visas rankas ir riešus, tad tam tikra prasme – šildo. Nors dažnai tokios pirštinės jau nebėra skiriamos į šventinių kategoriją, paprasčiausiai tai yra ilgos pirštinės, kurios dėvimos rudens bei žiemos metu, tačiau kadangi modelis gali būti itin puošnus – juo kurti savo stilių taip pat verta.

Dažniausiai perkamos šventinės pirštinės yra pagamintos iš gipiūro. Tai tikrai nebūtinai yra tinklelis, šiuo metu galima rasti ir gėlėtų, puoštų kitomis smulkmenomis, kurios derinamos prie dėvimos aprangos.

Žinoma, varijuoja ir spalvinė gama. Nuo klasika vadinamu juodų arba baltų pirštinių, kurios dera prie bet kokios suknelės arba kostiumėlio, iki kiek drąsesnio pasirinkimo. Pavyzdžiui, ryškiai raudonų pirštinių arba mėlynų, kurios galbūt jau reikalauja detalesnio derinimo. Visgi, tikrai įmanoma rasti balansą, svarbiausia – noras. Ir net tokiu atveju, kai pasirinktos pirštinės yra perkamos tik kartui, vienam vakarėliui – investuoti apsimoka, kadangi būsite šventės žvaigžde.

Bijoma didelių kainų

Kadangi šventinės pirštinės nėra kasdien ieškomas ir dėvimas papuošalas, natūralu, kad daugeliui nėra iki galo aišku – kiek jos kainuoja. Dažniausiai įkainiai yra mažesni nei daugeliui atrodo, tad netikėkite mitu, kad jos gali pareikalauti iš Jūsų nemažai investicijų. Taip nebus.

Patogu yra tai, kad šiuo metu pirštinių kainas galima rasti internete. Tai leis kur kas paprasčiau įvertinti įkainius ir rasti modelius, kurie Jums labiausiai patinka. Perkant internetu dažniausiai galima kur kas paprasčiau pamatyti ir akcijas. Tuomet kaina bus mažesnė, tačiau kokybė – pati geriausia. Tik pirkite iš tokių prekybos vietų, kurios siūlo gaminius legaliai, kurios teikia garantijas. Tai tarsi tampa kokybės įrodymu. O kai perkamos kiek brangesnės pirštinės – norisi, kad jos tarnautų daugelį metų. Arba gali būti perparduodamos kitiems, tad kokybė visada turėtų būti prioritetas.

Riešinės arba be pirštų

Šventėms skirtos pirštinės yra labai įvairios ir jos kinta ne tik medžiagomis bei spalvomis, raštais, tačiau taip pat ir pačiu modeliu. Pavyzdžiui, greta įprastų pirštinių taip pat siūlome nepamiršti, kad galimos tik gipiūrinio stiliaus riešinės. Jos dengia riešą, tačiau ne delną arba pirštus. Irgi atrodo unikaliai bei žaismingai.

Taip pat galimos šventinės pirštinės, kurios yra be pirštų. Dažniausiai patinka moterims, kurios nori vakarėlio metu demonstruoti savo manikiūrą. Taip pat galite būti rami, kad neteks nusikirpti ilgų nagų, kurie gali suplėšyti dažnai labai jautrios medžiagos gaminį.

Esant plačiai pasiūlai šiuo metu kiekviena gali rasti modelį, kuris jai labiausiai patinka ir vakarėlio metu padeda atrodyti nuostabiai. Svarbiausia, kad padeda atrodyti išskirtinai. O daugeliui moterų ir norisi šventės metu būti kitokioms, traukti aplinkinių žvilgsnius ir džiaugtis tinkamu savo stiliaus pateikimu.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.