Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis naują televizorių?

Planuojate naujo televizoriaus pirkimą? Pasiruoškite – teks susidurti su labai didele pasiūla: skirtingi gamintojai, prietaisų dydžiai, dizaino ypatumai, garso, vaizdo kokybė ir daug kitų parametrų lemia, kad pasirinkimą turėsite didžiulį, tačiau drauge tai pirkimo procesą ir kiek apsunkins. Štai keli esminiai parametrai, kuriuos įvertinti renkantis tikrai rekomenduojama.

Vaizdo kokybė

Kertinė televizoriaus paskirtis yra transliuoti vaizdą, tad natūralu, jog būtent tam reikia skirti daugiausia dėmesio. Juk norime, kad naujas pirkinys maloniai stebintų spalvų sodrumu, tikrumu, tiksliu ir aiškiu vaizdu, tiesa? Tad būtinai įvertinkite ekrano tipą. Jei anksčiau daugelis prioritetą teikė LCD ekranams, tai žinokite, jog šiandien turime kur kas geresnių pasirinkimų, pavyzdžiui, OLED ekranas. Toks sprendimas tikrai nenuvils net ir išrankiausių žiūrovų.

Garsas ne mažiau svarbus

Be vaizdo, reikšmingas ir garsas, juk žiūrėdami televizorių norime ne tik matyti puikų vaizdą, bet ir girdėti aiškų, kokybišką garsą. Taigi šiame kontekste svarbu, kokie garsiakalbiai sumontuoti. Taip pat turėkite omenyje tai, kad garso sistemą galima įsigyti ir prijungti atskirai, jei integruoti garsiakalbiai neatitiktų Jūsų poreikių.

Dydis

Šis parametras glaudžiai susijęs su televizoriaus kaina, o taip pat ir jo derėjimu vienoje ar kitoje patalpoje. Jei žiūrovas bus arti ekrano, nesirinkite labai didelio televizoriaus – žiūrėti nebus patogu. Geriausia vadovautis taisykle, kad įstrižainė turėtų būti maždaug dvigubai mažesnė nei atstumas tarp žiūrovo akių ir ekrano.
Televizorių pirkite internetu – efektyviai taupysite savo laiką. Labai platų spektrą pagal dydį ir daugelį kitų savybių rasite https://www.bite.lt/televizoriai.

Valdymas

Variantų yra ne vienas, pavyzdžiui, įprastas valdymas pulteliu, modernesnis sprendimas – Bluetooth palaikančiu pulteliu, o naujovių gerbėjams patiks valdymas balsu. Įvertinkite savo poreikius ir pasirinkti nebus sudėtinga.

unsplash.com/photos/-kChshW17rw iliustracija

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.