Profesionali kartoninių pakuočių gamyba

Kartono gaminiai gali būti labai įvairūs, kartono pakuočių gamyba vykdoma pagal individualius poreikius, sukuriant nestandartinių dydžių ir formų dėžes. Jeigu plačiame kartono gaminių asortimente nerandate sau tinkamų pasirinkimų, verta tiesiog užsakyti norimus gaminius. Skaitykite toliau ir sužinokite apie profesionalių gamintojų pateikiamus pasiūlymus pačioms įvairiausioms pakavimo reikmėms.
Gofruoto kartono pakuočių įvairovė
Jūsų dėmesiui pristatoma labai didelė, visokeriopus poreikius atitinkanti pakuočių įvairovė, kuri palengvins skirtingų daiktų pakavimą. Į mažas ir dideles, skirtingų formų ir rūšių pakuotes gali būti dedami konditerijos gaminiai, maistas, buitinės chemijos prekės, įvairūs siuntiniai, dovanos bei daugybė kitų dalykų. Specialios dėžės su papildoma apsauga tiks net sunkesnių ir trapesnių daiktų pakavimui, įvairiems nestandartiniams pakavimo sprendimams.
Kartono pakuočių gamyba yra vykdoma pagal visus kliento pageidavimus. Kuriamos išskirtinių, unikalių dydžių, formų ir dizaino pakuotės, pristatomi kūrybiniai sprendimai, atveriantys labai daug galimybių. Ribų kartono pakuočių gamybai beveik nėra, iš tiesų galima sukurti beveik bet ką, kas bus gražu, tvirta, patikima ir atitiks tam tikrus pakavimo poreikius.
Kodėl verta rinktis gofruoto kartono pakuotes?
Gofruotas kartonas yra vienas patikimiausių, ši kartono rūšis dažnai naudojama kartoninių pakuočių gamyboje. Kodėl būtent gofruotas kartonas? Todėl, kad jis ypatingai tvirtas, atsparus išoriniams pažeidimams ir patikimai apsaugo viduje gabenamus daiktus. Gofruoto kartono pakuotes galėsite naudoti ne vieną kartą, jos yra ilgaamžės ir tvirtos, sukurtos specialiai tam, kad įgyvendintų net pačius neįprasčiausius poreikius.
Priklausomai nuo gofruoto kartono storio priklauso ir pakuočių pritaikymo paskirtis. Prekyboje dažniausiai rasite trisluoksnio gofruoto kartono pakuočių pasirinkimus. Tokio kartono storis siekia apie 3–4,5mm, kartonas pakankamai storas, kad apsaugotų krovinius. Viduje gali būti pakuojami įvairūs konditerijos gaminiai, siuntiniai.
Galimi ir ypatingai plono mikro gofruoto kartono pasirinkimai, taip pat storo penkiasluoksnio kartono pasirinkimai. Susisiekite su specialistais, kurie sukurs Jums labiausiai tinkamas pakuotes pagal jų būsimą naudojimo paskirtį.
Kartoninių pakuočių gamyba pagal individualius poreikius! Užsakykite tai, ką norėtumėte matyti ir kartono meistrai pavers Jūsų lūkesčius realybe.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.