Trečiojo amžiaus universitete nė dienos be veiklos

Paskutinę kalendorinio pavasario dieną Lazdijų Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai rinkosi į mokslo metų užbaigimo šventę. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino studentus ir svečius 4-ųjų mokymosi metų užbaigimo proga.
„Pasaulis nuolat vystosi, tobulėja ir žmogus pats turi prisitaikyti prie atsiradusių naujų galimybių“, – sakė meras A. Margelis. Rajono vadovas palinkėjo gerų vasaros atostogų, o už indėlį į TAU veiklos organizavimą dovanėles įteikė Elei Pečiulienei ir Danutei Fominienei. Lazdijų TAU klausytojai dėkojo rajono merui už palaikymą ir pagalbą.
Lazdijų Viešosios bibliotekos salėje susirinkusius TAU klausytojus sveikino bei kūrybinės sėkmės ir sveikatos linkėjo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas,
VšĮ Alytaus Verslo Konsultacinio Centro vadovė, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos valdybos narė, Alytaus krašto skyriaus koordinatorė Algimanta Ščiglinskienė,
Punsko filialo rektoriaus Jerzy Nazaruk vadovaujama Seinų trečiojo amžiaus universiteto delegacija ir svečiai iš Druskininkų trečiojo amžiaus universiteto.
Šventės metu buvo įteikti diplomai dvejų metų studijas baigusiems Lazdijų TAU klausytojams, padėkos lektoriams, kurie 2016-2017 mokslo metais dirbo savanorišką švietėjišką darbą Trečiojo amžiaus universitete, ir padėkos TAU tarybos nariams.
Mokslo metų pabaigos šventę muzika ir dainomis papuošė Lazdijų meno mokyklos moksleivės Gabija Pilkionytė (mokytoja Valė Stumbrienė) ir Luka Bagdonaitė (mokytoja Eglė Malinauskienė), Lazdijų TAU ansamblis (vadovė Birutė Gražulienė) ir TAU Veisiejų skyriaus ansamblis (vadovė Genovaitė Vyšniauskienė).
Lazdijų rajono savivaldybės ir Lazdijų Švietimo centro inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.