Svečias iš Lenkijos pasiūlė bendradarbiavimo galimybes

Antradienį  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas susitiko su svečiais Zenonu Gramacku ir Jan Moder, kuris atvyko iš Wielen (Lenkija) miesto. Susitikimo metu buvo aptartos galimybės bendradarbiavimui Švietimo, kultūros ir sporto srityse tarp Lazdijų bei Wielen savivaldybių.
Z. Gramackas yra tarptautinės kategorijos  stalo teniso teisėjas, Lietuvos nusipelnęs kūno kultūros ir sporto darbuotojas, žinomas šalyje ir užsienyje sporto kolekcininkas.  Svečias iš Lenkijos J. Moder gyvena Wielen miestelyje, kuris įsikūręs šalia Poznanės. J. Moder yra vienas iš miestelio, turinčio 6 tūkstančius gyventojų, bendruomenės lyderių.  Jis taip pat yra tarptautinės kategorijos stalo teniso teisėjas bei sporto kolekcininkas.  Susitikimo metu svečias pasidalijo mintimis, jog nori savo miestelio  bendruomenei nuveikti naudingų darbų ir bendriems projektas ieško savivaldybės Lietuvoje su panašaus dydžio  gyventojų skaičiumi.  
Lazdijų rajono meras Artūras Margelis pritarė bendradarbiavimo iniciatyvai ir susitikimo metu buvo nuspręsta delegacijoms apsilankant Lazdijų ir Wielen savivaldybėse, sudaryti bendradarbiavimo kryptį ir planą, kuris apimtų švietimo, kultūros ir sporto sritis, bendrus renginius bei projektus. Svečiai jau apsilankė  Lazdijų sporto centre, meno mokykloje bei hipodrome ir dėl ateities planų pabendravo su įstaigų vadovais bei darbuotojais.   
Lazdijų r. sav. inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.