Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija – tarp pažangiausių Lietuvos mokyklų

Skubame pasidžiaugti: švietimo ir aukštojo mokslo žurnale „Reitingai“ Seirijuose esanti gimnazija minima tarp pažangiausių mokyklų visoje Lietuvoje. Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos vardas tarp geriausių 50-ties Lietuvos gimnazijų paminėtas keturiose pozicijose:

  • Gimnazija minima tarp 50-ties gimnazijų, kuriose geriausiai išmokoma lietuvių kalbos. Čia yra sumuojami valstybinio brandos egzamino rezultatai sudedant mokinių, išlaikiusių egzaminą kiekvienu lygmeniu, procentinę dalį. Pagal lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino išlaikymą gimnazija patenka į 14 vietą. Svarbu tai, kad tai rezultatas tarp visų šalies gimnazijų bei licėjų.
  • Gimnazija patenka į šalies 50-tuką ir pagal geografijos valstybinį brandos egzaminą – šioje lentelėje yra 26-35 vietoje.
  • Pagal biologijos valstybinio brandos egzamino rezultatus – 32  penkiasdešimtuko vieta.
  • Labiausiai visus mokinius „auginančios“ mokyklos reitinge gimnazija yra 15 vietoje iš 30 ilgųjų šalies gimnazijų. Čia kalbama apie mokyklas, kurios labiausiai kilsteli visus visaip besimokančius savo mokinius, tai yra rodo visų mokinių pažangą per keletą metų.
  • Gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė džiaugiasi, kad tokiu būdu pagarsintas gimnazijos ir rajono vardas, įvertintas mokytojų ir mokinių darbas. Pasak jos, tai įpareigoja kelti sau dar didesnius uždavinius ir siekti juos įgyvendinti.

Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

o ka lazdiju gimnazija, na aisku, kai kuriems gimnazijos mokytojams yra svarbiau per karantina su mokiniais slaistytis prie ivairiu paminklu, kad tik rajono valdzia pamatytu, o ne pamokas normaliai isdestyt

Koks tikslus komentaras

Šaunuoliai seirijiškiai. Tai puiki žinia švenčių proga. Pagarba mokyklos bendruomenei ir jos vadovei Z.Ščerbetkienei.

Nemanyčiau, kad čia vien tik mokytojų kaltė. Pažvelkite į savo rašybą, Jūsų vieno sakinio komentare ne mažiau 15 klaidų...

Direktore niekaip nepakeiciama

Algi, jei tu būtumei įmonės bosas, tai pas save PUIKIAI dirbančius darbuotojus pakeistumei neaiškiais?

na ir tamsuolis, kur matai klaidas, dabar taip visi raso, cia ne gramatikos kontrolinis, matosi, kad nespeji su laiku...

Na va, esate tikras „proto bokštas“, - rašyti su klaidomis tai reiškia būti pirmūnu.

Algi, nugi aik jau pensijon man atrodo!

Atsakymas anonimui! Direktore n metu sėdi kėdėje turi būti rotacija

Algi, juk tau jau pasakė kur eiti...

Turi buti gimnazijai naujas vadovas ir taskas

Džiaukitės, kad turite darbščią, kompetetingą, puikią direktorę,nes rajone yra bent 3 mokyklos, kurioms vadovauja ūkvedžiai (atkreipkit dėmesį į skyrių administracijas). Įdomu, koks jų išsilavinimas ir kompetencijos?

Nugi Onai yra pavydas, kad ji taip vadovaut nemoka ir taškas.