Pirmoji kūno kultūros pamoka Lazdijų rajono policijos komisariato salėje

Spalio 3 d. Lazdijų rajono policijos komisariato sporto salėje įvyko pirmoji mokyklos-darželio „Vyturėlis“ moksleivių kūno kultūros pamoka. Į šią šventinę pamoką sugužėjo sportiškai ir entuziastingai nusiteikę moksleiviai bei mokytojai. Kartu pamokoje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas ir mokyklos-darželio „Vyturėlis“ direktorė Loreta Jurkonienė.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Vytuoliu Valūnu inicijavo derybas su Lazdijų rajono policijos komisariato vadovu dėl turimos sporto salės nuomą, siekiant užtikrinti efektyvų moksleivių fizinį ugdymą, kūno kultūros pamokas dėstant erdvioje salėje. 2018 m. balandžio mėnesį pasiekus šį susitarimą, Lazdijų rajono savivaldybės administracija skyrė 3000 eurų suma patalpos šildymo sistemos įrengimui ir beveik 2000 eurų komunalinių mokesčių apmokėjimui (2018 m. balandžio-gruodžio mėn.).
Savivaldybės vadovas aktyviai prisidėjęs prie kūno kultūros pamokoms skirtos patalpos suradimo, dalyvaudamas pirmojoje pamokoje džiaugėsi, kad: „Moksleiviai dabar turės galimybę sportuoti erdvioje, šildomoje ir profesionalioje sporto salėje. Tikiuosi, kad tai padės gerinti fizinį pasirengimą, išvengti gresiančių sveikatos problemų“.
Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas paminėjo, kad šia sale dabar galės naudotis ne tik mokyklos-darželio „Vyturėlis“ mokinukai, bet ir mokiniai iš kitų mokyklų, Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų generolo Adolfo Ramanausko-Vanago šaulių 4-osios jaunųjų šaulių kuopos jaunieji šauliukai bei kiti Lazdijų krašto bendruomenės nariai. Nuolatinis ir intensyvus salės naudojimas prisidės prie kultūros ir sporto plėtros, sveikatingumo skatinimo.
Mokyklos-darželio „Vyturėlis“ direktorė Loreta Jurkonienė džiaugėsi: „Ilgą laiką sportavus mokyklos-darželio mažoje salėje, kuri nebuvo visiškai pritaikyta fiziniam lavinimui, esame laimingi pagaliau galėdami sportuoti šioje didelėje, erdvioje salėje, kuri padės pasiekti dar geresnių sportinių rezultatų“. Be to, mokyklos vadovė dėkodama už rūpestį, sudarytas sąlygas vaikų sveikatingumo ugdymui, galimybę bendradarbiauti ir naudotis įstaigos sale padėkas ir vaikų pagamintas dovanėles įteikė Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Vytuoliui Valūnui ir Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkui Gintarui Krasnickui.
Po nuoširdžių sveikinimų ir padėkų moksleiviai kartu su savo mokytojomis pakvietė pamokoje ir sportinėse užduotyse dalyvauti ir svečius.
Lazdijų r. sav. inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Ačiū dievui, kad meručio po pamokos neišvežė greitoji pagalba, nes nu toks sportiškas bičas ir tiek visko pridirbęs...

laikas ieškot alternatyvų, nes Lazdijų sporto centro salė smenga į žemę... Nemanau, kad sportuojantieji ten vaikai ir suaugusieji yra saugūs..

tai, kad jau gal nebedirba sporto centro salė.