Naujametinė Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenės popietė

Sausio 4 d. baltoms snaigėms puošiant žemę, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vis dar buvo jaučiama kalėdinė nuotaika. Šią dieną vyko Lazdijų švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomenės šventė. Joje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
„Dėkoju Jums už 2018 m. nuveiktus prasmingus darbus, puikias akimirkas bei sveikinu su jau atėjusiais Naujaisiais. Linkiu, kad šie metai būtų kupini geros sveikatos ir neblėstančio entuziazmo, optimizmo ir noro patirti kuo daugiau naujų įspūdžių“ – kalbėjo savivaldybės vadovas Artūras Margelis. Jis džiaugėsi, kad toks gausus būrys studentų nesiliauja mokytis, tobulėti ir patikino, kad Lazdijų rajono savivaldybė ir toliau padės įgyvendinti projektus, išspręsti kylančias problemas dėl transporto.
Renginio metu šiltais ir nuoširdžiais sveikinimais bei skambiomis dainomis dalinosi Lazdijų TAU folklorinis ansamblis (vadovė Birutė Gražulienė), Barčių kaimo bendruomenės moterų ansamblis (vadovė Ramunė Janavičiūtė). Be to, nuotaikingą spektaklį visiems susirinkusiems dovanojo svečiai iš Seinų Trečiojo amžiaus universiteto Punsko filialo. Pasirodymas sulaukė gausybės aplodismentų ir komplimentų, o visi studentai kiek vėliau popietę leido besišnekučiuodami prie vaišių stalo.
Lazdijų švietimo centro metodininkės Rasa Jušinskienė ir Jurgita Balevičiūtė šventės metu Veisiejų Trečiojo amžiaus universiteto studentėms, kurios džiugina aplinkinius energingais linijiniais šokiais, įteikė ryškiaspalves skraistes, kuriomis galės pasipuošti pasirodymų metu.
Lazdijų r. sav. inf.

 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.