Nauja aikštelė ir pėsčiųjų takas šalia mokyklos-darželio „Vyturėlis“

Lazdijų darželio-mokyklos „Vyturėlis“ mokinukų tėveliai, įstaigos darbuotojai ir svečiai jau gali saugiai naudotis neseniai sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštele ir įrengtu pėsčiųjų taku.
Nusidėvėjusi ir nebetinkama naudoti automobilių stovėjimo aikštelės bei pėsčiųjų tako, vedančio iki įėjimo į pastatą, danga buvo pakeista, o darbai kainavo 31327 Eur. Lėšos įgyvendinti šiuos darbus buvo skirtos iš Lazdijų rajono savivaldybės administracijos biudžeto. Naujojoje aikštelėje galima pasistatyti daugiau kaip 20 automobilių, taip išspręsta automobilių statymo problema, sutvarkyta mokyklos aplinka, moksleiviai bei jų tėveliai, mokytojai galės jaustis saugiau. Naujoje tvarkingoje automobilių stovėjimo aikštelėje bus lengviau pastebėti mažuosius, kurie neretai išsiblaškę skuba į darželį ar mokyklą.
Šiuo metu Lazdijų darželyje-mokykloje „Vyturėlis“ tai ne vienintelė džiugi žinia. Siekiant rajono vaikus ugdyti modernioje aplinkoje taip pat įgyvendinamas „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Lazdijų rajono savivaldybėje modernizavimas“ projektas. Dabar net trys ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupės modernizuojamos Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“. Įgyvendinus projektą bus: suremontuotos ugdymui skirtos erdvės, įsigyti baldai bei ugdymui reikalinga moderni įranga, moksleiviai bus aprūpinami priemonėmis, kurios skatins vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją.
Lazdijų r. sav. inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.

Komentarai

Straipsnio autorius teigia, kad lėšos skitos iš savivaldybės administracijos biudžeto. Savivaldybės administracija dirba už atlyginimą, ir didesnį, nei minimalus. Manau, kad viskas tvarkoje. Todėl ir ateityje raginu mažiau šnekėt, o daugiau daryt. Galimi išimtini atvejai, kai reikia į kokį ten klausimą asmeniškai atsayti.