Gimnazistui iš Lazdijų – respublikinės olimpiados laurai

D. Aleksandravičių olimpiadai ruošė vyr. mokytojas G. Mirijauskas.

Vilniuje vykusiame Lietuvos mokinių technologijų olimpiados 2024 respublikiniame etape triumfavo Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivis Domantas Aleksandravičius!

III gc klasės atstovas iš Dzūkijos nepaliko konkurentams jokių šansų respublikinės technologijų olimpiados technologijų ir dizaino bei taikomojo meno, amatų ir dizaino rungtyse.

Mokinį olimpiadai ruošė gimnazijos technologijų vyr. mokytojas Gintautas Mirijauskas.

Tai bene pirmasis toks aukštas pasiekimas respublikiniu lygiu technologijų olimpiadoje, kurioje nugalėtoju tapo Lazdijų krašto moksleivis, per visą Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos istoriją.

Anksčiau mūsų moksleiviai yra tapę laureatais kitose respublikinių pasiekimų vertinimo srityse.

Vilniuje vykusios olimpiados metu dalyviams buvo pateikta užduotis – iš medžio sukurti sūpynes. D. Aleksandravičiaus kurtose sūpynėse – ir tautodailės elementai, kurie būdingi dzūkiškajai drožybai.

Neatsitiktinai moksleivis savo pomėgiu pasirinko technologijų sritį. Mokytojo G. Mirijausko paskatintas, Domantas drožybos meną jau demonstruoja ir kryždirbystėje.

Sveikiname olimpiados laimėtoją, dėkojame jį rengusiam mokytojui, o gimnazijai ir visai Lazdijų rajono valdžiai linkime didžiuotis šiais pasiekimais.

„Lazdijų žvaigždės“ (2024-05-31) inf.

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.