Būsimieji kaimo turizmo organizatoriai dalyvavo konkurse

Gegužės 25 dieną Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos kaimo turizmo organizatoriaus specialybės pirmakursės Aistė Sasnauskaitė ir Modesta Skripkaitė  dalyvavo  nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Kaimo turizmo organizatorius 2017“ , kuris vyko Zarasų žemės ūkio mokykloje.
Šiam konkursui  mokines ruošė vyr. profesijos mokytoja Vilija Murauskienė ir profesijos mokytoja metodininkė Albina Ramanauskienė.
Antrus  metus iš eilės vykstančiame konkurse rungtyniavo po du  mokinius iš Plungės, Varėnos, Veisiejų, Kelmės technologijos ir verslo mokyklų, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio bei Zarasų žemės ūkio mokyklos.
Konkurso metu dalyviai turėjo įveikti tris užduotis. Pirmoji – pristatyti rekreacinį maršrutą po savo kraštą, atskleisti regiono istorinį, etnografinį paveldą ir gamtinius išteklius atsižvelgiant į klientų interesus. Antroji užduotis – testas raštu, trečioji – serviruoti stalą pagal duotą meniu.
Atliktas konkurso užduotis vertino komisija. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovės tarp finalininkų nepateko – laimėta ketvirtoji vieta. Aistei ir Modestai buvo įteikta padėkos ir suvenyrai.
veisiejutvm.lt

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Fotomontažas?