Abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Lazdijų rajono savivaldybės gimnazijose ir joms priklausančiuose skyriuose praėjusį ketvirtadienį abiturientams skambėjo paskutinis skambutis. Beveik pustrečio šimto mūsų Lazdijų krašto jaunuolių, kupinų džiugesio ir nerimo, pasiruošę žengti į naujas erdves ir galimybes atveriantį savarankišką gyvenimo etapą. Su nuoširdžiausiais sveikinimai ir linkėjimais juos palydėjo tėvai, auklėtojai, mokytojai, mokyklų bei rajono vadovai.
„Paskutinio skambučio šventė primena, jog atėjo metas susikaupti, prisiminti, kokios patirties, įgūdžių ir žinių įgijote per dvylika mokslo metų. Linkiu kiekvienam iš Jūsų ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų ir sėkmingai įveikti egzaminus. Nepamirškite, kad visi 100 balų surinkę abiturientai mūsų savivaldybėje apdovanojami solidžiomis piniginėmis dovanomis. Būkite drąsūs siekdami savo svajonių. Nesvarbu, kur  Jus nuves gyvenimo keliai, atminkite, kad visada esate laukiami gimtajame Lazdijų krašte“, - savo sveikinime abiturientams sakė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
Šventinį rytmetį šią dieną tradiciškai į gatves išriedėjo originaliai išpuošti automobiliai, kuriais po gimtąjį miestą važinėjosi mokyklą baigiantys jaunuoliai. Nauja ir ypač lazdijiečių laukiama tradicija tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos moksleivių šokis Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje. Šiemet jis buvo skirtas Lazdijų miesto 420-ąjam gimtadieniui.
Po nuotaikingos ir elegantiškos šokių siuitos, kurią palydėjo garsios ovacijos, beveik aštuonios dešimtys 91 (12) laidos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos abiturientų į orą paleido spalvotus balionus – neblėstančios vilties, svajonių išsipildymo bei šviesios ateities simbolius. Daugelio jaunuolių, be abejo, didžiausias šiuo metu troškimas - sėkmingai įveikti egzaminų sesiją.
Šiais metais bendrojo ugdymo mokyklas Lietuvoje baigia beveik 25 tūkst. abiturientų. Praėjusiais mokslo metais Lietuvoje buvo 26 tūkst. abiturientų. Norint gauti brandos atestatą reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą. Visiems privalomas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyks birželio 5 d. Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis birželio 21 d.  
Lazdijų r. sav. inf.

Autorius: 
Lazdijų žvaigždės inf.

Komentarai

Jau labai reikėtų pačiam merui parodyt pavyzdį ir išlaikyt egzaminus, įsigyt aukštojo mokslo diplomą. Va tada galėtų protint ir jaunąją kartą. Jau jis tai gautų solidžią premiją, bet matyt su mokslais jam nieko jau neišeis :)

Patiko tėvų mašinų paradas, prasilėkčiau ir aš taip, jei rasčiau tokių drąsių keleivių ,bet už tiek KET pažeidimų galiu atsisveikint ir su savo mylimuku opeliuku.....