„Jaunieji verslo sparnai“: paskelbti nugalėtojai, išdalintos lėšos jų idėjoms finansuoti

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokinių mokomoji bendrovė „Dulksna“.

Lazdijų rajono savivaldybės biudžete kasmet skiriama lėšų mokinių ir jaunimo verslumui skatinti, o savivaldybės vadovai inicijuoja tam skirtas priemones. Viena tokių – savivaldybės jaunų žmonių verslumo skatinimo iniciatyvų konkursas „Jaunieji verslo sparnai“, kuris skelbiamas metams keliaujant į pabaigą.   

Vertinimo komisija jau susumavo šių metų konkurso rezultatus, įvertino konkurso dalyvių išskirtinumą, originalumą, pranašumą ir, suprantama, verslumą.

Labai mažų įmonių ar mokinių jaunųjų bendrovių kategorijoje pirmąją vietą ir 1000 eurų savo idėjai įgyvendinti laimėjo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokinių mokomoji bendrovė „Dulksna“, pateikusi verslo planą „Hidrolatų ir eterinių aliejų gamyba“.

Antroji – Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokomoji bendrovė „Aš esu menas“, pateikusi to paties pavadinimo verslo idėją ir planuojanti toliau vystyti jau pradėtą veiklą – iš antrinių žaliavų gaminti krepšelius, juos dekoruoti originaliais savo piešiniais ir pardavinėti. Šiai mokomajai bendrovei skirta 750 eurų.

Trečioji vieta atiteko Šeštokų mokyklos mokinių mokomajai bendrovei TAUKŠTUKAS ir jos verslo idėjai „Tautiniai simboliai iš antrinių žaliavų“. Jie verslui plėsti gaus 500 eurų.

Fizinių asmenų kategorijoje nugalėjo Miglė Sapiegaitė, kurios verslo idėja – Lazdijų krašte gyvai, o ne nuotoliniu būdu teikti papildomas lietuvių ir anglų kalbų pamokas. Savo svajonei įgyvendinti ji gaus 1000 eurų.

Fotografo Igno Barišausko verslo idėja „Mobili fotostudija“ laimėjo antrąją vietą ir 750 eurų piniginį prizą.

Trečioji vieta atiteko Ramintai Karauskienei ir jos verslo planui „Dekoravimo paslaugos“. Jai skirta 500 eurų.

Šis būrys jaunųjų rajono verslininkų įrodė turintys idėjų ir gabumų ne tik gaminti pasirinktus produktus, teikti paslaugas, bet ir gebantys juos parduoti, ieškoti rinkos ir tinkamai toliau investuoti gautas lėšas.

Lazdijų r. sav. inf. 

 

Autorius: 
„Lazdijų žvaigždės“ inf.