Aktorė, atvykusi filmuoti mūsų krašto žvaigždučių, sutiko savo istorijos mokytoją

Į Gegutės kaimą pas Janę (Vilmą Sabaliauskienę) ir Pranę (Jurgitę Ruckuvienę) atvyko LRT televizijos laidos „Gyventi kaime gera“ komanda. Mūsų krašto žvaigždutes kalbino žinoma aktorė, televizijos laidų vedėja, knygų autorė ir kūrybinių projektų iniciatorė Justė Zinkevičiūtė.
Iš pradžių jas kalbino, kaip pačios Vilma ir Jurgita kvatoja, kaip normalias moteris, o paskui jau kaip personažus. Janė ir Pranė papasakojo apie save, apie šių dviejų personažų gimimą. „Mes – smėliadėžės draugės. Draugaujame nuo vaikystės, nuo 3 metukų, mat mūsų tėvai draugavo. Jau 40 metų mūsų draugystė tęsiasi, tvirti pamatai nulieti“, – patikina Janė-Vilma.
Laidos kūrėjams pasakojo apie savo kaimą, kuriame gyvena tik geri žmonės, apie kaimynų vaišingumą (medumi visad vaišina, teko paragauti jo ir svečiams), apie aplinkinių geranoriškumą ir nuoširdumą.
Janė ir Pranė garsina savo kraštą. „Garsinome ir garsinsime. Nori ar nenori to aplinkiniai, mes tą darysime“, – juokiasi Janė-Vilma. Džiaugiasi, kad jas pastebi, įvertina. O ir laidoje išvysite jas...
