Vyksta balsavimas: Ž. Rutkauskas ir D. Juškienė pretenduoja į „Gimtosios žemės” apdovanojimą

D. Juškienė ir Ž. Rutkauskas.

Paskatinti nuo seno švenčiamos gyvulių globėjo Ganiklio ir žalumos dievo Jorio garbinimo šventės, vėliau tapusios Jurginėmis, Lietuvos televizijos laidos „Gimtoji žemė“ rengėjai ir vėl tradiciškai pakvietė visus pasidairyti po Lietuvos kaimus, miestelius, seniūnijas ir atrasti žmones, kurių darbas, visuomeninė veikla, kūryba nusipelnė aplinkinių dėmesio, pagarbos ir dėkingumo.
Šiemet nominacijai „Už tai, kad visiems būtų geriau“ pasiūlyta ir Varnėnų kaimo bendruomenės pirmininko Žydrūno Rutkausko bei veisiejietės tautodailininkės Danutės Juškienės kandidatūros.
„Lazdijų rajone esantis Varnėnų kaimas yra ypatingas tuo, kad turi puikius gyventojus, kuriuos suburia bendruomenės pirmininkas Ž. Rutkauskas. Jis stengiasi puoselėti tradicijas suburti jaunus ir senus bei užimti visus kaime gyvenačius žmones. Kviečiame balsuoti už Varnėnų bendruomenę ir jos pirmininką Ž. Rutkauską”, - taip jį pristato “Atrask Lazdijus”.
 Laimėtojas bus apdovanotas tradicinėje „Gimtosios žemės“ Jorės šventėje balandžio 23 dieną.
Balsuoti galima čia.
http://gimtojizeme.lt/GzJa2017/GzJaBalsavimas.htm

Autorius: 
Lazdijų sporto centro inf.

Komentarai

Rajone labai daug bendruomeniu pirmininku kurie stengiasi ir dirba savo kaimo labui , todel manau nekorektiška išskirti kažką vieną o reikia padėkoti visiems.

Šaunuolis Ž. Rutkauskas, o D. Juškienės darbai vienintelės rajone įvertinti aukso medaliu

Sveikinu ir kuo nuoširdžiausiai linkiu sėkmės šiems šauniems žmonėms.